فهرست این مقاله

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

قیمت شیشه 15 میل

 

قیمت شیشه 15 میل

در چند سال گذشته شیشه های با ضخامت مختلفی در صنعت تولید شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد در حالی که در گذشته فقط شیشه های 4 میل و 6 میل تولید می شد و همه پروژه ها با این دو نوع شیشه  اجرا می شد در این مقاله به بررسی قیمت شیشه 15 میل و کاربردهای آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه 15 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 پروژه مختلف را با این شیشه ها اجرا کرده است ، قیمت شیشه 15 میل کمتر از شیشه های 20 میل می باشد به همین دلیل در اغلب پروژه هایی که نیاز به شیشه های با مقاومت بالاست از این نوع شیشه ها استفاده می شود .

 

قیمت شیشه 15 میل فلوت و کریستال

به طور کلی در صنعت شیشه سه نوع شیشه از نظر شفافیت تولید می شود که به ترتیب شیشه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال نام دارد در این بین شیشه فلوت دارای کمترین شفافیت و شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت می باشد ، قیمت شیشه 15 میل فلوت و کریستال تفاوت بسیار زیادی داشته به همین دلیل ششه های 15 میل سوپر کلیر نیز تولید شد .

همانطور که گفته شد قیمت شیشه 15 میل سوپر کلیر کمتر از شیشه های کریستال است لذا در اغلب پروژه هایی که قیمت در اولویت اجرای پروژه قرار دارد از این نوع شیشه ها بکار برده می شود .

 

قیمت شیشه 15 میل رنگی

این نوع شیشه ها در رنگ های دودی و برنز تولید می شود اما با بهره گیری از دستگاه چاپ در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های 15 میل در طیف وسیع رنگی تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه 15 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد البته توجه داشته باشید که شیشه های چاپی به صورت یک رو نماست .

 

قیمت شیشه 15 میل رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی که میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است و به عبارتی میز فاقد صفحه چوبی می باشد باید از شیشه های 15 میل و 20 میل استفاده کرد ، مقاومت شیشه های 15 میل به گونه ای است که در اثر ضربه های معمولی شکسته نخواهد شد به ویژه هنگامی که دور شیشه ابزار زده می شود مقاومت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

 

قیمت شیشه 15 میل سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استدارد در نظر گرفته شده و شیشه ها با صورت فریم لس نصب می شود باید از شیشه های 15 میل سکوریت شده استفاده کرد ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس در داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود .

قیمت شیشه 15 میل سکوریت حدود 40 درصد از شیشه های خام 15 میل بیشتر است اما به دلیل مقاومت بسیار بالای آن اغلب مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون چنین هزینه ای را تقبل می کنند و از این نوع شیشه ها برای اجرای نمای شیشه ای خارجی و داخلی ساختمان استفاده می کنند .

 

قیمت شیشه 15 میل لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن آن احتمال شکستن شیشه بالاست باید از شیشه های 15 میل لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از لایه PVB بکار برده می شود .

 

قیمت شیشه 15 میل خم

برای تولید شیشه های خم 15 میل ابتدا شیشه 15 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه 15 میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 15 میل سندبلاست و چاپ می شود به طور مثال می توان لوگو را روی این نوع شیشه ها سندبلاست کرد .

 

قیمت شیشه 15 میل دوجداره

در پروژه هایی که اولویت با جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتیست باید از شیشه های دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بکار می رود .

 

قیمت شیشه 15 میل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های 15 میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه 15 میل اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های 15 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

قیمت شیشه 15 میل هوشمند 

طرح جدیدی از شیشه های 15 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، قیمت شیشه 15 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز  دو برابر شیشه های 15 میل ساده است به همین دلیل در پروژه های خاصی استفاده می شود .

قیمت شیشه 15 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود چند 5 برابر قیمت شیشه های 15 میل ایرانی است ضمنا قیمت شیشه 15 میل هوشمند در تمامی نمایندگی های صنایع شیشه و آینه کولیوند چه در شهرها و چه در مراکز استان ها به صورت یکسان است لذا برای خرید آینه فقط کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه 15 میل روی جزیره 

برای تولید شیشه های روی جزیره باید از شیشه های 15 میل لاکوبل و مشکی استفاده کرد به طور مثال برای یک جزیره سفید با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 15 میل سفید لاکوبل بکار برد .

 

قیمت شیشه 15 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های 15 میل کریستال ساده و خام استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

قیمت شیشه 15 میل رفلکس

در این طرح از شیشه های 15 میل مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و زرد وجود دارد .

 

قیمت شیشه 15 میل گرد 

برای تولید شیشه های گرد 15 میل با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه 15 میل تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های 15 میل که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه یا است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، شیشه های تاشو فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه 15 میل مات 

شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت شیشه 15 میل - اینستاگرام

 

قیمت شیشه 15 میل - واتساپ

 

 

نحوه اطلاع از قیمت شیشه 15 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اطلاع از قیمت شیشه 15 میل می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه 15 میل اطلاع پیدا کنید .

شایان ذکر است قیمت شیشه 15 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم بسیار مناسب تر از سایر مراکز فروش این نوع شیشه ها تعیین شده است .

 

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه 15 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند