فهرست این مقاله

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل ایرانی و خارجی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

شیشه های 20 میل از هنگامی که برای اولین بار در صنعت شیشه ی کشور بلژیک تولید شد با استقبال بسیار زیادی از طرف طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین آحاد مردم مواجه شد ، در کشور عزیزمان ایران از سال 1395 شیشه های 20 میل تولید می شود در این مقاله به انواع شیشه های 20 میل و بررسی قیمت شیشه 20 میل خواهیم پرداخت .

 میل

بررسی تولید و قیمت شیشه 20 میل در ایران و مقایسه با دیگر کشورها 

در کشور بلژیک شیشه 20 میل به دو صورت فلوت و کریستال تولید می شود و تقریبا به تمامی کشورهای دنیا ارسال می شود اما قیمت شیشه های 20 میل بلژیک حدود 2 ال 3 برابر دیگر کشورهاست البته بسیار طبیعی به نظر می رسد زیرا بلژیک مهد صنعت شیشه در دنیا به شمار می رود ، کشور بعدی که تولید شیشه 20 میل در آن حجم انبوهی دارد کشور چین است که در این کشور هم شیشه 20 میل فلوت و کریستال تولید می شود .

قیمت شیشه 20 میل چینی تقریبا نصف قیمت شیشه 20 میل بلژیک می باشد و از نظر کیفیت هم به واقع چیزی از شیشه 20 میل بلژیک کم ندارد به همین دلیل در کشور ما هم بخش عمده ای از بازار شیشه 20 میل را به خود اختصاص داده است .

در کشور ما شیشه 20 میل فقط به صورت فلوت تولید می شود لذا قیمت آن هم به مراتب پایین تر از قیمت شیشه 20 میل بلژیک و چین است اما دانشمندان با تحقیقات فراوان به دنبال تولید شیشه 20 میل کریستال در کشورمان هستند و به نظر به زودی شاهد این امر خواهیم بود .

 

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت شیشه 20 میل

  • کشور سازنده شیشه 20 میل
  • ابعاد شیشه 20 میل ( اگر ابعاد مورد نظر موجب پرتی جام شیشه 20 میل شود طبیعتا پرتی شیشه با مشتری حساب خواهد شد )
  • نوع شیشه از نظر فلوت یا کریستال بودن
  • ابزار دور شیشه 20 میل ( اغلب ابزار دور شیشه 20 میل دیاموند است اما ابزار های تراش هم می توان استفاده کرد )

به طور کلی سه نوع شیشه 20 میل در صتعت شیشه تولید می شود 1- شیشه فلوت 2- شیشه کلیر و 3- شیشه کریستال که به ترتیب قیمت شیشه 20 میل از پایین با بالا می باشد البته ترتیب شفافیت هم بدینگونه است .

 

انواع خدماتی که روی شیشه 20 میل قابل اجراست ( قیمت شیشه 20 میل )

  • چاپ رنگی روی شیشه 20 میل
  • سندبلاست کردن شیشه 20 میل
  • حکاکی روی شیشه 20 میل (Engraving)
  • لاکوبل کردن شیشه 20 میل
  • سکوریت کردن شیشه 20 میل
  • لمینت کردن شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل سکوریت با توجه ابعاد شیشه مشخص می شود لذا اگر ابعاد شیشه به گونه ای باشد که شیشه ی دیگری را نتوان همزمان وارد کوره کرد طبیعتا نحوه محاسبه ی قیمت شیشه 20 میل متفاوت خواهد بود البته عوامل دیگری مانند ابزاری که دور شیشه زده خواهد شد و همچنین نوع شیشه 20 میل از نظر فلوت یا کریستال بودن هم در قیمت شیشه 20 میل تاثیرگذار خواهد بود .

 

قیمت شیشه 20 میل رومیزی

میزهایی که دارای صفحه های چوبی نیستند و به عبارتی میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است نیاز به شیشه های 20 میل دارند که به طبع با توجه به ضخامت بسیار زیاد این نوع شیشه ها بهتر است که از نوع کریستال باشند .

 

قیمت شیشه 20 میل فلوت

شیشه های فلوت دارای کمترین قیمت در بین انواع شیشه ها از نظر شفافیت می باشد و اغلب در پروژه هایی که نمای آن خیلی مهم نیست در واقع استفاده از یک شیشه با مقاومت بالا ملاک قرار داده شده است نه یک شیشه تزیینی ، میزان رنگ سبز شیشه فلوت بسیار بیشتر از شیشه های کلیر و کریستال است و به همین دلیل قیمت شیشه 20 میل فلوت کمتر تخمین زده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل کریستال

همانطور که در مقاله های دیگری هم به کرات شرح داده شد شیشه های تولید شده در صنعت شیشه به سه دسته ی فلوت ، کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر تقسیم بندی می شود که در این بین شیشه کریستال دارای شفافیت بیشتری نسبت به سایر شیشه ها می باشد و به طبع قیمت شیشه 20 میل کریستال بیش از سایر شیشه های 20 میل است .

 

قیمت شیشه 20 میل لمینت

شیشه 20 میل لمینت در واقع از دو شیشه 10 میل تشکیل شده که توسط لایه PVB به هم متصل شده اند ، قیمت این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های 20 میل ساده حدود 30 درصد بیشتر می باشد البته عوامی متعددی مانند نوع شیشه ، رنگ شیشه و ابزار دور شیشه در تعیین قیمت شیشه 20 میل لمینت شده تاثیرگذار است منظور از نوع شیشه فلوت ، کلیر و کریستال است .

 

قیمت شیشه 20 میل دوجداره

شیشه دوجداره 20 میل از دو شیشه 10 میل با ابعاد یکسان تشکیل شده است به طوری که اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده شده سپس با چسب های مخصوص مشکی دور آن ها پوشش داده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل رنگی

شیشه های 20 میل رنگی به صورت یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه چاپ یک طرف شیشه رنگ خواهد شد ، قیمت شیشه 20 میل رنگی بسیار بیشتر از شیشه های 20 میل ساده است برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های در ابتدا و انتهای صفحه تماس حاصل نمایید .

 

قیمت شیشه 20 میل طرح دار

شیشه های طرح دار 20 میل به دو دسته شیشه های طرح دار رنگی و شیشه طرح دار مات تقسیم می شود که برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل خم

برای تولید شیشه های 20 میل خم ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه 20 میل مات

به طور کلی شیشه های 20 میل مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست می باشد .

 

کاربردهای شیشه 20 میل ( قیمت شیشه 20 میل )

بیشترین کاربرد شیشه 20 میل به عنوان شیشه رومیزی میزهایی است که صفحه ای زیر شیشه قرار ندارد به عبارت دیگر شیشه روی پایه قرار خواهد گرفت ، توجه داشته باشید که حمل کردن شیشه 20 میل بخصوص به طبقات بالاتر بسیار طاقت فرساست و به همین دلیل هزینه ای هم از مشتری جهت انجام اینکار گرفته می شود ، کاربرد دیگر شیشه 20 میل در اجرای کف شیشه ای است برای اینکار باید شیشه به سکوریت تبدیل شود .

 

قیمت شیشه 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های 20 میل در ایران سهم بسزایی در تعیین قیمت اتحادیه شیشه دارد زیرا حتی المقدور تا به حال سعی ما بر این بوده که قیمت شیشه 20 میلیمتر در بازار با ثبات همراه باشد .

 

قیمت شیشه 20 میل کریستال بلژیکی 

شیشه های کریستال بلژیکی دارای شفافیت بیشتری نسبت به شیشه های کریستال چینی دارند البته تفاوت این دو نوع شیشه ها خیلی هم مشهود نیست و فقط کارشناسان صنعت شیشه قادر به تشخیص آن ها هستند .

 

قیمت شیشه 20 میل کریستال ایرانی

نوع دیگری از شیشه های کریستال که با نام شیشه وین وایت نیز شناخته شده است و خوشبختانه در داخل کشور تولید می شود ، با تولید شیشه کریستال ایرانی حدود 60 درصد از واردات شیشه کریستال کاهش پیدا کرده است ، شفافیت قیمت شیشه 20 میل کریستال ایرانی یا وین وایت کمتر از شیشه کریستال 20 میل خارجی است اما این تفاوت بسیار اندک می باشد .

 

قیمت شیشه 20 میل کف

برای اجرای کف شیشه ای نیز باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طوری که ابتدا فریم های فلزی به صورت شبکه بندی نصب شده سپس شیشه 20 میل داخل فریم ها قرار داده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل سه جداره

شیشه های 20 میل سه جداره معمولا از شیشه عدد شیشه 5 میل تشکیل شده است که توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده است ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی مانند اجرای پله شیشه ای کاربرد دارد .

 

قیمت شیشه 20 میل حکاکی شده

در صنایع شیشع و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی می شود در واقع طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه 20 میل اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود در این روش از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ های فشار قوی جهت اسیدکاری استفاده خواهد شد .

 

قیمت شیشه 20 میل گرد

برای تولید شیشه های 20 میل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل استیند گلاس

طرح خاصی از شیشه های 20 میل که از ترکیب فرآیند های حکاکی ، اسیدکاری ، سندبلاست و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه های استیند گلاس اغلب به صورت دوجداره تولید می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های 20 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است قیمت شیشه 20 میل هوشمند از سایر شیشه های 20 میل ببیشتر است به همین دلیل در پروژه های خاص و محدودی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت شیشه 20 میل اکریلیک

در این طرح با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های مخصوص نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت شیشه 20 میل اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های 20 میل که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، قیمت شیشه 20 میل اکلیلی در تمامی نمایندگی های صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت یکسان است لذا برای خرید آینه فقط کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه 20 میل جزیره 

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره مدرن باید از شیشه های 10 میل و 20 میل استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه 20 میل سقف 

برای اجرای سقف شیشه ای نیز باید از شیشه های 20 میل لمینت کریستال استفاده کرد در اغلب موارد از تایل های 20 میل 100 * 100 سانتی متر بکار می رود بدین شکل علاوه بر ایمنی بالا از نظر نما هم بسیار زیبا به نظر خواهد رسید .

 

قیمت شیشه 20 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای مدرن باید از شیشه های 20 میل کریستال سکوریت شده استفاده کرد ببدین شکل هم مقاومت شیشه مناسب بوده و آسیب پذیر نخواهد بود و هم شیشه نمای زیبایی خواهد داشت .

 

قیمت شیشه 20 میل دیوارپوش 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های رنگی لاکوبل 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت شیشه 20 میل میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای خم و لیزری باید از شیشه های 20 میل کریستال استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره شیشه ای باید از شیشه 20 میل کریستال مغز آبی بکار برد .

 

قیمت شیشه 20 میل رفلکس

در این طرح از شیشه های 20 میل مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه 20 میل تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه 20 میل بیضی 

برای تولید شیشه های گرد بیضی کل باید از دستگاه CNC و MASTER بکار برد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری مدرن بکار خواهد رفت ، شیشه های بیضی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

قیمت شیشه 20 میل دودی 

شیشه های دودی رایج ترین نوع شیشه های 20 میل رنگی محسوب می شود که اغلب به عنوان شیشه رومیزی و پارتیشن شیشه ای کاربرد دارد این نوع شیشه ها در دو نوع شیشه دودی کم رنگ و شیشه دودی پر رنگ وجود دارد ، شیشه های دودی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه 20 میل رامات 

شیشه های رامات در واقع به شیشه هایی گفته می شود که یک در میان شفاف و مات است این نوع شیشه ها با نام شیشه رامات شناخته می شود ، به طور مثال برای اجرای پارتیشن شیشه ای از این نوع شیشه ها بکار خواهد رفت ، شیشه های رامات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود .

 

قیمت شیشه 20 میل - اینستاگرام

 

قیمت شیشه 20 میل - واتساپ

 

 

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند به روش های زیر اقدام نمایید 

برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت شیشه 20 میل می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند مراجعه نمایید و از قیمت شیشه 20 میل اطلاع پیدا کنید .

شایان ذکر است خدمات حمل و نصب شیشه 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 16 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

محافظ شیشه ای سنگ قبر

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

قیمت شیشه 20 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه 20 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glass-ts.com 

 

تیم تحریریه کولیوند