فهرست این مقاله

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   0912823524202188621912

 

قیمت میز شیشه ای

 

قیمت میز شیشه ای

میزهای تمام شیشه ای جدیدترین و جذاب ترین طرح میزهای جلومیلی ، ناهارخوری و اداری محسوب می شود که در سراسر دنیا توسط طراحان دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد اما قیمت میز شیشه ای تقریبا 30 درصد از سایر میزها بیشتر است به همین دلیل در پروژه های خاصی بکار می رود ، در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت میز شیشه ای – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات استفاده می شود میز شیشه ای ناهارخوری معمولا با طول 200 سانتی متر و عرض 110 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

قیمت میز شیشه ای – جلو مبلی

متداول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام های میز جلو مبلی و کافی تیبل شناخته شده است ، این نوع میزها دارای طول 120 سانتی متر و عرض 60 سلنتی متر است ، ارتقاع میز هم که 40 سانتی متر در نظر گرفته خواهد شد .

 

قیمت میز شیشه ای – اداری

میزهای شیشه ای اداری معمولا دارای طول 140 سانتی متر ، عرض 80 سانتی متر و ارتفاع 80 سانتی متر است به همین دلیل از شیشه های 16میل کریستال برای تولید این نوع میزها استفاده می شود .

 

قیمت میز شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای با استفاده از شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است ، این نوع شیشه های در ضخامت های 8 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

قیمت میز شیشه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت میز شیشه ای – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

قیمت میز شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستکاه های مدرن و پیشرفته طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه چاپ کرد .

 

قیمت میز شیشه ای – تحریر 

یکی از کاربردی ترین انواع میزهای شیشه ای که با نام میز تحریر شناخته شده و معمولا دارای ابعاد استاندارد 70 * 120 سانتی متر و ارتفاع 80 سانتی متر است ، این نوع میزها در اتاق مطالعه کاربرد فراوانی دارد .

 

قیمت میز شیشه ای – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه ای ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های 16 میل کریستال بکار برد .

 

قیمت میز شیشه ای – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش وسبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت میز شیشه ای – استین گلاس 

میزهای شیشه ای استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی شتکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت میز شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد  در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت میز شیشه ای – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های رومیزی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

قیمت میز شیشه ای

 

قیمت میز شیشه ای

 

 

جهت اطلاع از قیمت میز شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت میز شیشه ای مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند