فهرست این مقاله

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت میز شیشه ای

 

قیمت میز شیشه ای

میزهای تمام شیشه ای جدیدترین و جذاب ترین طرح میزهای جلومیلی ، ناهارخوری و اداری محسوب می شود که در سراسر دنیا توسط طراحان دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد اما قیمت میز شیشه ای تقریبا ۳۰ درصد از سایر میزها بیشتر است به همین دلیل در پروژه های خاصی بکار می رود ، در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت میز شیشه ای – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات استفاده می شود میز شیشه ای ناهارخوری معمولا با طول ۲۰۰ سانتی متر و عرض ۱۱۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

قیمت میز شیشه ای – جلو مبلی

متداول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام های میز جلو مبلی و کافی تیبل شناخته شده است ، این نوع میزها دارای طول ۱۲۰ سانتی متر و عرض ۶۰ سلنتی متر است ، ارتقاع میز هم که ۴۰ سانتی متر در نظر گرفته خواهد شد .

 

قیمت میز شیشه ای – اداری

میزهای شیشه ای اداری معمولا دارای طول ۱۴۰ سانتی متر ، عرض ۸۰ سانتی متر و ارتفاع ۸۰ سانتی متر است به همین دلیل از شیشه های ۱۶میل کریستال برای تولید این نوع میزها استفاده می شود .

 

قیمت میز شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای با استفاده از شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است ، این نوع شیشه های در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

قیمت میز شیشه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت میز شیشه ای – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

قیمت میز شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستکاه های مدرن و پیشرفته طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه چاپ کرد .

 

قیمت میز شیشه ای – تحریر 

یکی از کاربردی ترین انواع میزهای شیشه ای که با نام میز تحریر شناخته شده و معمولا دارای ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۸۰ سانتی متر است ، این نوع میزها در اتاق مطالعه کاربرد فراوانی دارد .

 

قیمت میز شیشه ای – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه ای ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های ۱۶ میل کریستال بکار برد .

 

قیمت میز شیشه ای – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش وسبز وجود دارد .

 

قیمت میز شیشه ای – استین گلاس 

میزهای شیشه ای استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی شتکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

قیمت میز شیشه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

قیمت میز شیشه ای – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های رومیزی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

قیمت میز شیشه ای

 

قیمت میز شیشه ای

 

 

جهت اطلاع از قیمت میز شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت میز شیشه ای مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

قیمت میز شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند