فهرست این مقاله

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

در شرکت ها و مراکز آموزشی اغلب از وایت بردهای ساده استفاده می شد اما با تولید شیشه های رنگی مغناطیسی از وایت بردهای ساده به ندرت بکار می رود و با توجه به اینکه قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی بسیار مناسب است طراحان دکوراسیون داخلی تمایل زیادی به استفاده از آن دارند از همین رو در این مقاله به بررسی وایت برد شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه های از جمله قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی با توجه به مواردی چون ابعاد وایت برد ، رنگ وایت برد و طراحی روی شیشه لستگی دارد به طور مثال قیمت وایت برد زرد با درح لوگو بیستر از قیمت وایت برد سفید ساده است ضمنا این نوع وایت بردها را می توان به صورت افقی و عمودی خط کشی کرد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – رنگی

متداولترین طرح وایت بردهای شیشه ای که در طیف وسیع رنگی تولید می شود ، برای تولید این نوع وایت بردها ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از پمپ های فشار قوی رنگ مورد نظر روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی شیشه چاپ کرد و به نوعی به برندینگ شرکت کمک شایانی کرد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی را روی شیشه حکاکی رد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از وایت بردهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی هوشمند حدود سه برابر وایت بردهای ساده رنگی است اما در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – ضخیم 

برای تولید وایت بردهای شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ نیز می توان از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت برد با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – کریستال

وایت بردهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر شفافی ترین نوع شیشه به شمار می رود .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – تاشو 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی – مات 

وایت بردهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتنیا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی - اینستاگرام

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصوبه اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایی :

www.clarus.com

تیم تحریریه کولیوند