فهرست این مقاله

مات کن شیشه

عرضه انواع مات کن شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              09128235242 – 02188621912

 

مات کن شیشه

مات کن شیشه

در گذشته فقط از شیشه به منظور شفاف کردن محیط استفاده می شد و اگر محیطی نیاز داشت فضاهای مختلف از هم جدا باشند از دیوار کشی و بعدها از پارتیشن ها استفاده می شد اما امروزه با رویکار آمدن شیشه سندبلاست و ساتینا و البته برچسب های مات کن شیشه که در این مقاله قصد پرداختن به آن را داریم مورد استفاده قرار می گیرد .

به راحتی با استفاده ار مات کن شیشه می توان شیشه های شفاف را به شیشه مات تبدیل کرد بدون اینکه شیشه را تغییر دهیم و یا نیاز به دیوارکشی و پارتیشن برای جداسازی فضای داخلی لازم باشد .

در ساختمان هایی که شیشه های شفاف نصب شده تعویض کردن شیشه دوباره کاری خواهد بود و هزینه های زیادی برای شرکت به همراه خواهد داشت لذا استفاده از برچسب مات کن شیشه بهترین گزینه برای مات کردن شیشه ها می باشد .

برچسب مات کن شیشه در طرح های مختلفی تولید می شود که برخی از آن ها شیشه را بیشتر مات کرده و برخی هم کمتر به طوری که از طرح های ساده می توان در اداره ها و از طرح های شلوغ در ساختمان ها ی مسکونی استفاده کرد .

 

کاربردهای مات کن شیشه صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- استفاده در کلینیک های پزشکی 

2- استفاده در سالن های زیبایی و اپیلاسیون

3- استفاده در باشگاه های ورزشی

4- استفاده در شرکت ها و ارگان های اداری 

5- استفاده در  غرفه های تبلیغاتی نمایشگاه ها

6- استفاده در شیشه های منازل

7- استفاده در سرویس های بهداشتی

 

انواع مات کن شیشه صنایع شیشه کولیوند  

1- مات کن ساده 

2- مات کن طرح دار 

3- مات کن رنگی 

5- برچسب هوشمند مات کننده

 

مات کن شیشه رنگی و طرح دار

تولید برچسب های مات کننده شیشه در طرح ها و رنگ های مخنلف با استقبال مردم مواجه شده است به طوری که می توان از  برچسب مات کن متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد ، در طرح های جدید برچسب های شیشه مات کن رنگ های مختلفی در آن ها بکار رفته است به عنوان مثال برچسب های رنگی مخصوص اتاق کودک دارای تصاویر رنگی کاراکتر های کارتونی می باشد .

 

نحوه نصب مات کن شیشه

برای نصب مات کن های شیشه ابتدا باید برچسب را طبق ابعاد مورد نظر برش داد سپس به مقدار کمی روی قسمتی از شیشه که قصد مات کردن آن را داریم خیس خواهیم کرد دلیل اینکار هم اینست که هنگام چسباندن برچسب اگر اشتباهی صورت گیرد دیگر نمی توانید برچسب را روی شیشه جا به جا کنید به همین دلیل باید زیر برچسب خیس باشد که برچسب روی شیشه حرکت کند در نهایت هم باید برچسب را به گونه ای روی شیشه چسباند که حباب زیر برچسب ایجاد نشود .

لازم به ذکر است که تمامی رول های برچسب مات کن شیشه دارای عرض 60 سانتی متر می باشد و در واقع این نوع برچسب ها برای پوشاندن قسمتی از شیشه مورد استفاده قرار می گیرد برای حالت مخفی کردن کل شیشه باید از روش سندبلاست مات کن شیشه استفاده کرد .

 

شیشه هوشمتد مات شونده

در ساختمان های لوکس استفاده از برچسب های مات کن شیشه معقول به نظر نمی رسد زیرا با تولید شیشه های هوشمند مات شونده می توان هر دو شیشه ی شفاف و مات را به صورت همزمان داشت به طوری که با فشردن کلید شیشه از حالت شفاف به مات تبدیل می شود به تازگی طلق هوشمند مات شونده نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود در واقع از همان تکنولوژی بکار رفته در شیشه استفاده شده است .

 

مات کن شیشه مدرن

 

نحوه سفارش انواع مات کن شیشه به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع مات کن شیشه را در طرح های گوناگون و ابعاد مختلف از طریق تماس با شماره های ثابت  02188621912 

و همراه 09128235242  –  09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع مات کن را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب مات کن شیشه را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کوایوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@    

 

مات کن شیشه

 

مات کن شیشه

مات کن شیشه

مات کن شیشه

مات کن شیشه

 

مات کن شیشه

 

مات کن شیشه

 

مات کن طرح دار

 

شما می توانید در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مات کن شیشه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمائید :

www.purlfrust.com

تیم تحریریه کولیوند