فهرست این مقاله

مدل آینه آرایشگاه زنانه

تولید انواع مدل آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه

آینه های آرایشگاهی بدون تردید مهم ترین و کاربردی ترین ابزار در یک آرایشگاه محسوب می شود چرا که هر کاری برای مشتری انجام شود حاصل آینه در آینه مشاهده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه آرایشگاه زنانه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مس مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ها را می توان سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتز از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه - اینستاگرام

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش مدل آینه آرایشگاه زنانه به صنایع کولیوند 

برای اطلاع از قیمت مدل آینه آرایشگاه زنانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه آرایشگاه زنانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه آرایشگاه زنانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند