فهرست این مقاله

مدل آینه آرایشگاه زنانه

تولید انواع مدل آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند          0912823524202188621912

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه

آینه های آرایشگاهی بدون تردید مهم ترین و کاربردی ترین ابزار در یک آرایشگاه محسوب می شود چرا که هر کاری برای مشتری انجام شود حاصل آینه در آینه مشاهده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه آرایشگاه زنانه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه زنانه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مس مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ها را می توان سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتز از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفتنه است .

آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه - اینستاگرام

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش مدل آینه آرایشگاه زنانه به صنایع کولیوند 

برای اطلاع از قیمت مدل آینه آرایشگاه زنانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه آرایشگاه زنانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه آرایشگاه زنانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

مدل آینه آرایشگاه زنانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه آرایشگاه زنانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند