فهرست این مقاله

مدل آینه آرایشگاه مردانه

تولید انواع مدل آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

با توجه به اینکه امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های مدرن حتی برای ارتقای سطح طراحی داخلی آرایشگاه استفاده می کنند طرح های بسیار مختلفی از آینه ها تولید می شود ، در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه آرایشگاه مردانه و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله مدل آینه آرایشگاه مردانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته می شود که لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحلهی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیم مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد آرایشگاهی با قطر کمتر از 100 سانتی متر گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، آینه های گرد در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد ، بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه - اینستاگرام

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش مدل آینه آرایشگاه مردانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه آرایشگاه مردانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه آرایشگاه مردانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند