فهرست این مقاله

مدل آینه آرایشگاه

تولید مدل آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل آینه آرایشگاه

 

مدل آینه آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای در جذب مشتری دارد در این بین آینه های سالن از مهم ترین بخش های هر سالنی محسوب می شود در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه آرایشگاه به ویژه های آینه های بک لایت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله مدل آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه – با قاب فلزی

به طور کلی آینه های با قاب فلزی به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی آهنی رنگ کوره ای و آینه های با قاب استیل طلایی و نقره ای تقسیم می شود که در این بین آینه های با قاب استیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

مدل آینه آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه شناخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

مدل آینه آرایشگاه – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی محسوب می شود این نوع آینه ها معمولا با ابعاد ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

مدل آینه آرایشگاه – دو طرفه

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه دو طرفه شناخته شده است این نوع آینه ها به دو صورت قدی ایستاده و آینه های گرد از سقف آویز شده تقسیم می شود که در طرح اول یک باکس چوبی یا فلزی بین آینه ها قرار گرفته است به طوری که پشت و روی باکس آینه بک لایت وجود دارد .

 

مدل آینه آرایشگاه – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آرایشگاهی که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه – بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد ، بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه – گنبدی 

در این طرح معمولا قسمت بالای آینه به صورت گنبدی یا همان دایره ای شکل طراحی شده است این نوع آینه ها اغلب به صورت قدی بوده و با استفاده از قاب های فلزی تولید خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توان موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

مدل آینه آرایشگاه – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

مدل آینه آرایشگاه - اینستاگرام

 

مدل آینه آرایشگاه - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید مدل آینه آرایشگاه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت مدل آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند