فهرست این مقاله

مدل آینه دستشویی

تولید انواع مدل آینه دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل آینه دستشویی

 

مدل آینه دستشویی

وجود آینه مناسب در سرویس بهداشتی یک امر ضروری محسوب می شود و طراحان دکوراسیون داخلی نیز تمایل بسیار زیادی به استفاده از آینه های هوشمند و مدرن دارند در این مقاله بررسی انواع مدل آینه دستشویی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله مدل آینه هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه دستشویی – بک لایت

جذاب ترین طرح آینه های دستشویی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود رد مرحله ی بعدی یک حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه دستشویی – تاچ

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

مدل آینه دستشویی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از ساختمان استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن مجو خواهد شد .

 

مدل آینه دستشویی – قاب استیل

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

مدل آینه دستشویی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین صورت براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل آینه دستشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دستشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

مدل آینه دستشویی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

مدل آینه دستشویی - اینستاگرام

 

مدل آینه دستشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان مدل آینه دستشویی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت مدل آینه دستشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خردیداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

مدل آینه دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند