فهرست این مقاله

مدل آینه روشویی

تولید انواع مدل آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل آینه روشویی

 

مدل آینه روشویی

با توجه به تولید انواع روشویی های سنگی ، چوبی و فلزی به طبع تولید آینه های روشویی نیز به در طرح های مختلفی تولید شده است به طوری که برای هر مدلی از روشویی یک آینه دکوراتیو خاصی وجود دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه روشویی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ مدل آینه روشویی از جمله آینه های بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه روشویی بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که در واقع پشت آینه نورپردازی شده است ، فرآیند تولید آینه های بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست شده و  با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

مدل آینه روشویی لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ظربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

مدل آینه روشویی ریموت دار

یکی دیگر از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

مدل آینه روشویی حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ضمنا مدل آینه روشویی حسگری در کشورهای اروپایی به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

مدل آینه روشویی با صفحه نمایش

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش کوچک روی آینه و یک بلندگو پشت آینه قرار داده شده است ، صفحه نمایش از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود و بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش کنید .

مدل آینه روشویی صفحه نمایش دار مدرن در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی سایر کشورها قرار گرفته است قیمت مدل آینه روشویی با صفحه نمایش مدرن تقریبا دو برابر آینه های روشویی ساده و لمسی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

مدل آینه روشویی ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گفت ، این نوع آینه ها با نام های آینه منبت کاری شده و آینه مدرن نیز شناخته شده است .

 

مدل آینه روشویی ضد بخار 

در این طرح از آینه های روشویی با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن از بین خواهد رفت ، فرآیند تولید این نوع آینه ها نیز مانند آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است ، مدل آینه روشویی هوشمند ضد بخار که ویژه حمام تولید شده است در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا ، آلمان ، فرانسه و هلند نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

مدل آینه روشویی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

مدل آینه روشویی پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وس سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه روشویی با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های روشویی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

مدل آینه روشویی کودک

برای سرویس بهداشتی کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

مدل آینه روشویی گرد 

برای تولید آینه های گرد جدید و مدرن با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باید از گردبر دستی و برای تولید آینه های گرد بیش از ۱۰۰ سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد .

 

مدل آینه روشویی دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های روشویی دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

مدل آینه روشویی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

مدل آینه روشویی کریستال 

به طور کلی آینه های روشویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

مدل آینه روشویی - اینستاگرام

 

مدل آینه روشویی - واتساپ

 

 

به روش های زیر می توان انواع مدل آینه روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت مدل آینه روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع مدل آینه روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

مدل آینه روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.illuminated-mirrors.uk.com

 

تیم تحریریه کولیوند