فهرست این مقاله

مدل میز تلویزیون

تولید انواع مدل میز تلویزیون در صنایع  کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

مدل میز تلویزیون

 

مدل میز تلویزیون

میزهای تلویزیون در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها با استفاده متریال های متفاوتی مرحله به مرحله ساخته خواهد شد ، طراحان دکوراسیون داخلی نوع مدل میز تلویزیون را با توجه به سبک طراحی داخلی انخاب می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع این نوع میزها می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای تلویزیون در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله مدل میز خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

انواع مدل های میز تلویزیون به همراه یک گارانتی یک ساله به خریداران محترم داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید با خیالی آسوده و راحت نسبت به خرید خود اقدام نمایید .

 

مدل میز تلویزیون – آینه ای

محبوب ترین طرح میزهای تلویزیونی که با نام میز آینه ای شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا میز با استفاده از ورق های MDF ساخته شده سپس آینه های رنگی تراش خورده روی میز چسبیده خواهد شد .

 

مدل میز تلویزیون – شیشه ای

میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

مدل میز تلویزیون – دو طبقه

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای با استفاده از یراق های استیل به شیشه متصل خواهد شد .

 

مدل میز تلویزیون – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میزهای شیشه ای مشکی بکار برد .

 

مدل میز تلویزیون – طرح دار

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای تی وی طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

مدل میز تلویزیون – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

مدل میز تلویزیون – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

مدل میز تلویزیون - اینستاگرام

 

مدل میز تلویزیون - واتساپ

 

 

جهت سفارش مدل میز تلویزیون به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت مدل میز تلویزیون و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری مدل میز تلویزیون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل میز تلویزیون در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

مدل میز تلویزیون

 

جهت کسب اطلاعات بیشنر پیرامون مدل میز تلویزیون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند