فهرست این مقاله

میزهای شیشه ای

تولید میزهای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میزهای شیشه ای

 

میزهای شیشه ای

به طور کلی وجود میزها تاثیر بسیار زیادی در سازماندهی فضای داخلی ساختمان های مسکونی و اداری دارد به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از میزها به کرات استفاده می کنند ، یکی از جدیدترین میزهای تولید شده با نام میز شیشه ای مطرح است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میزهای شیشه ای – خم

جدیدترین طرح های میز شیشه ای که با نام میز شیشه ای خم و میز شیشه ای قوس دار شناخته شده است ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی با شعاع مورد نظر تولید می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

میزهای شیشه ای – لیزری 

تولید میزهای لیزری به طبع زمان کمتری را صرف خواهد کرد به طوری که برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه اشعه فرا بنفش و چسب یو وی شیشه ها به یکدیگبر چسبیده خواهد شد .

 

میزهای شیشه ای – کریستال

به طور شیشه ها از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار زیادی برخوردار است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

میزهای شیشه ای – جلو مبلی

میزهای جلو مبلی شیشه ای تاثیر زیادی در ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی دارد ، این نوع میزها معمولا دارای ۱۲۰ سانتی متر طول و ۷۰ سانتی متر عرض است البته ارتفاع استاتدارد میزهای جلو مبلی ۴۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود .

 

میزهای شیشه ای – ناهارخوری

متداول ترین طرح میز شیشه ای که امروزه در اغلب ساختمان های مسکونی استفاده می شود ، این نوع میزها معمولا دارای طول ۲۲۰ سانتی متر و عرض ۱۱۰ سانتی متر است ضمنا برای تولید میزهای ناهارخوی شیشه ای از شیشه های ۱۶ میل کریستال استفاده می شود .

 

میزهای شیشه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلف روی میز شیشه ای حکاکی ای اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی میز تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میزهای شیشه ای – ضخیم 

برای تولید میز شیشه ای با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد ۹۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۶ میل بکار برد .

 

میز های شیشه ای – رفلکس 

در این طرح از میز شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میزهای شیشه ای – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میز شیشه ای مدرن شیشه ای مدرن فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای با استفاده از یراق استیل به میز متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میزهای شیشه ای – ۲۰ میل 

برای تولید پروژه هایی که ابعاد میز شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد ، بدین شکل علاوه بر نمای زیبای میز از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

میزهای شیشه ای - اینستاگرام

 

میزهای شیشه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میزهای شیشه ای

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

میزهای شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند