فهرست این مقاله

میز آرایشی شیشه ای

تولید انواع میز آرایشی شیشه ای در صنایع شیشه کولیوند                      0218862191209128235242 

 

میز آرایشی

 

میز آرایشی شیشه ای

با توجه به این موضوع که استفاده از میزهای آرایشی در سالن های زیبایی و حتی منازل مسکونی به کرات صورت می گیرد طراحی این نوع میزها بسیار حائز اهمیت است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز آرایشی – خم 

رایج ترین طرح شیشه های میز که با نام شیشه خم میز شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه با ضخامت مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی شاخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز آرایشی شیشه ای – سکوریت 

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتر اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خم بنده نخواهد بود .

 

میز آرایشی شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد بدین شکل حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، شیشه های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز آرایشی شیشه ای – کریستال 

شیشه های میز از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز آرایشی شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای ششه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز آرایش شیشه ای - اینستاگرام

 

میز آرایش شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز آرایشی شیشه ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های میز در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز آرایشی شیشه ای

میز آرایشی دخترانه

میز آرایشی شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند