فهرست این مقاله

میز آرایش دخترانه

تولید انواع میز آرایش دخترانه مدرن و کلاسیک در صنایع کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز آرایش دخترانه

 

میز آرایش دخترانه

میزهای آرایش در واقع مهم ترین و کاربردی ترین نوع میز در یک ساختمان مسکونی محسوب می شود چرا که در طول به کرات توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح میز آرایش با نام میز آرایش دخترانه شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز آرایش دخترانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز آرایش دخترانه – چوبی

میزهای آرایشی چوبی به سه دسته ی میز چوبی ، میز ام دی اف و میز هایگلاس تقسیم می شود که در این بین میز چوبی و میز هایگلاس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، این نوع میزها در رنگ ها و ابعاد مختلفی تولید شده است .

 

میز آرایش دخترانه – شیشه ای 

جدیدترین طرخ میزهای آرایشی بدون تردید میز شیشه ای به شمار می رود ، میز شیشه ای به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که نوع خم به طبع جذاب تظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز آرایش دخترانه – استیل

در این طرح از میزهای آرایش از قوطی های استیل جهت ساخت میز بکار می رود این نوع میزها گرانترین نوع میز آرایشی است به همین دلیل در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی مشکی رنگ باید از میز استیل طلایی بکار برد .

 

میز آرایش دخترانه – کشودار

با توجه به اینکه اغلب خانم ها از لوازم آرایشی متعددی برای آرایش صورت خود استفاده می کنند بهتر است که از میزهای با تعداد کشوری ۴ عدد و بیش از آن بکار برد بدین شکل براحتی می توانید تمامی لوازم آرایشی خود را به صورت منظم داخل کشوها قرار دهید .

 

آینه میز آرایش دخترانه

آینه های میز آرایشی نیز به دو دسته ی آینه های آرایشی چراغ دار و آینه بک لایت تقسیم می شود که دراین بین آینه چراغ دار از شدت نورپردازی بیشتر است اما آینه بک لایت طرح جدید تری نسبت به آینه چراغ دار به شمار می رود .

 

میز آینه آرایش - اینستاگرام

 

میز آینه آرایش - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز آرایش دخترانه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز آرایش دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز آرایش دخترانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز آرایش دخترانه در صنایع کولیوند با استفاده با کیفیت ترین نوع متریال چوبی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

میز آرایش دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز آرایش دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند