فهرست این مقاله

میز آرایش شیشه ای

تولید انواع میز آرایش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

با توجه به اینکه امروزه نمای شیشه ای در سراسر دنیا فراگیر شده و از شیشه برای تولید انواع میزها استفاده می شود و با استقبال بسیار زیادی هم از طرف مردم مواجه شده است به تازگی میز آرایش شیشه ای نیز در طرح ها و رنگ ها مختلفی تولید شده که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف میزهای شیشه ای از جمله میز آرایش شیشه ای را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی میز آرایش شیشه ای به دو روش تولید می شود در روش اول یک شیشه با ضخامت بیش از 12 میل به عنوان صفحه میز در نظر گرفته شده و دو عدد شیشه نی به عنوان پایه های میز برش داده می شود به طوری که پایه ها توسط چسب های لیزری به صفحه شیشه ای متصل می شود توجه داشته باشید که هیچ گونه اثری از چسب روی شیشه باقی نمی ماند .

نوع دیگری از میز آرایش شیشه ای با نام میزهای شیشه ای خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 16 میل یا 20 میل کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا ایکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

میز آرایش شیشه ای – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی جهت تولید میزهای شیشه ای استفاده شود ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه دودی برای تولید میز آرایش شیشه ای استفاده کرد .

 

میز آرایش شیشه ای – طرح دار

طرح ها و تصاویر مختلفی را می توان روی میزهای شیشه ای به صورت چاپی و سندبلاست ایجاد کرد به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود به طور مثال در سالن های زیبایی لوگوی مجموعه روی میزهای شیشه ای سندبلاست می شود .

 

میز آرایش شیشه ای – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف میز شیشه ای به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید میزهای شیشه ای محسوب می شود ، لازم به ذکر است معمولا از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال برای تولید میزهای شیشه ای آرایشی استفاده می شود .

 

میز آرایش شیشه ای – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز آرایش شیشه ای – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از میزهای آرایشی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع میزها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

میز آرایش شیشه ای – اکریلیک 

در این طرح از میزهای شیشه ای با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، میزهای اکریلیک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز آرایش شیشه ای – هوشمند 

طرح دیگری از میزهای آرایش که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است میز آرایش شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز آرایش شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است ، قیمت میز آرایش شیشه ای تقریبا دو برابر میزهای آرایش شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها در پروژه های خاص و لوکسی استفاده می کنند .

 

میز آرایش شیشه ای – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن با ابعاد برگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 90 * 150 سانتی متر و ارتفاع 8 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز آرایش شیشه ای – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، میزهای رفلکس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز آرایش شیشه ای

برای اطلاع از قیمت میز آرایش شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز آرایش شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز آرایش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمتا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آرایش شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز آرایش شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند