فهرست این مقاله

میز کنسول آینه ای

تولید انواع میز آینه ای کنسول در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

میز آینه ای کسنول

 

میز آینه ای کنسول

در چند سال گذشته تولید میزهای شیشه ای و آینه ای رشد بسیار زیادی داشته است و مورد استقبال طراحان دکوراسیون داخلی و عموم مردم قرار گرفته است به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات از این نوع میزها استفاده می شود در این مقاله به بررسی یکی از محبوب ترین میزهای آینه ای که با نام میز آینه ای کنسول شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای آینه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف میزهای آینه ای از جمله میز آینه ای کنسول را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید میز آینه ای کنسول به گونه ای است که ابتدا با استفاده از ورق های MDF میز در طرح مورد نظر ساخته شده سپس با توجه به ابعاد CNC چوب ، آینه ها توسط دستگاه CNC برش داده می شود و لبه آینه با استفاده از دستگاه تراش ابزار پخ زده خواهد شد در نهایت هم آینه ها طبق الگو روی میز چسبیده می شود .

 

میز آینه ای کنسول – سوپر کلیر

به طور کلی برای تولید میزهای آینه ای کنسول از آینه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال استفاده می شود که در این بین آینه سوپر کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید میزهای آینه ای محسوب می شود .

 

میز آینه ای کنسول – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید میزهای آینه ای استفاده شود به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های نقره ای و دودی بکار برد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی طلایی ، نقره ای ، برنز ، شامپاینی ، دودی ، آبی و بنفش تولید می شود .

 

میز آینه ای کنسول – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میز آینه ای کنسول به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه ها سندبلاست کرد ، برای تولید میز های آینه ای کنسول طرح دار ابتدا طرح توسط دستگاه کاتر پلاتر ایجاد شده سپس روی آینه چسبیده می شود در مرحله ی بعدی پودر سیلیس با فشار قوی روی آینه پاشیده خواهد شد .

 

میز آینه ای کنسول – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی انعکاس خواهد داد .

 

میز آینه ای کنسول – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای آینه ای کنسول حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز آینه ای کنسول – هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای آینه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز آینه ای کنسول – دخترانه

برای تولید میزهای آینه ای دخترانه نوعی از آینه های دکوراتیو طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز آینه ای کنسول – آنتیک

در این طرح از میزهای آینه از آینه آنتیک ای پتینه کاری شده استفاده می شود ، فرآیند تولید آینه های انتیک بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، میز آینه ای کنسول آنتیک جذاب ترین طرح میزهای آینه ای محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار گرفته است .

 

میز آینه ای کنسول – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از میزهای آینه ای که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز آینه ای کنسول- اینستاگرام

 

میز آینه ای کنسول- واتساپ

 

 

جهت سفارش میز آینه ای کنسول به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت میز آینه ای کنسول و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز آینه ای کنسول مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز آینه ای کنسول در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های CNC چوب و شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کنسول آینه ای

میز آینه ای کنسول

میز آینه ای کنسول

میز آینه ای کنسول

میز آینه ای کنسول

میز کنسول آینه ای

میز آینه ای کنسول

میز آینه ای کنسول

میز آینه ای کسنول

میز آینه ای کسنول

میز آینه ای کسنول

میز آینه ای کسنول

میز آینه ای کسنول

میز آینه ای کسنول

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز آینه ای کنسول در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند