فهرست این مقاله

میز اداری شیشه ای مدرن

تولید انواع میز اداری شیشه ای مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

میز اداری شیشه ای

 

میز اداری شیشه ای مدرن

امروزه با توجه به اینکه شرکت های خصوصی بسیار بیشتر از گذشته شده اند نیاز به لوازم اداری نیز به شدت افزایش پیدا کرده است ، یکی از ابزارهای بسیار مهم در هر اداره ای بدون تردید میزهای کار اداریست به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع میز اداری شیشه ای مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز اداری شیشه ای مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانبد به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای اداری به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میزهای شیشه ای خم محبوب ترین و جذاب ترین طرح به شمار می رود .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میزهای شیشه ای کریستال شفاف ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، طلایی ، شامپاینی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در یک ساختمان با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های دودی بکار برد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز شیشه ای کنفرانس حکاکی کرد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – با پایه استیل 

در این طرح از میزهای شیشه ای در واقع میز از ترکیب شیشه های کریستال و پایه های استیل تشکیل شده  به طور مثال در جدیدترین میز اداری یک طرف میز شیشه خم و طرف مقابل شیشه به پایه استیل لیزر شده است .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – مدیریت 

میزهای شیشه ای اداری دارای دسته بندی مختلفی چون میز مدیریت ، میز منشی ، میز کنفرانس و … است که در ای بین میز مدیریت و میز کنفرانس معمولا دارای جلوه ی خاصی می باشد چرا که از بهترین متریال و طرح برای تولید این نوع میزها بکار می رود .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – رفلکس 

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – دو طبقه

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه میز متصل خواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای مدرن - اینستاگرام

 

میز اداری شیشه ای مدرن - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز اداری شیشه ای مدرن 

برای اطلاع از قیمت میز اداری شیشه ای مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز اداری شیشه ای مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز اداری شیشه ای مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

میز اداری شیشه ای مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز اداری شیشه ای مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند