فهرست این مقاله

میز اداری شیشه ای

تولید انواع میز اداری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

میز اداری شیشه ای

 

میز اداری شیشه ای

میزهای اداری به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام از آن ها از ابعاد خاصی برخوردار است به طور مثال میز مدیریت دارای ابعا کوچکتری نسبت به میزهای کنفرانس می باشد ، در این مقاله به بررسی انواع میز اداری شیشه ای و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز اداری شیشه ای کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز اداری شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای اداری شیشه ای به دو دسته ی میزهای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار محبوب تر و پرفروش تر می باشد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز اداری شیشه ای – با پایه فلزی

یک دیگر از میزهای اداری مدرن که از ترکیب شیشه های کریستال و پایه های استیل 304 تشکیل می شود این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید شده که معمولا روی پایه ها یک پلنچ فلزی قرار داشته و با استفاده از لیزر به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز و مسی و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک شرکت با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز اداری شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ها به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز اداری حکاکی کرد ، میزهای طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای اداری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل استفاده کرد ، میزهای کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز اداری شیشه ای – استین گلاس 

شیشه های رومیزی اسیتن گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، میزهای استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز اداری شیشه ای – تاشو 

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

میز اداری شیشه ای - اینستاگرام

 

میز اداری شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز اداری شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز اداری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز اداری شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز اداری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز اداری شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند