فهرست این مقاله

میز اداری شیشه ای

تولید انواع میز اداری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز اداری شیشه ای

 

میز اداری شیشه ای

میزهای اداری به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام از آن ها از ابعاد خاصی برخوردار است به طور مثال میز مدیریت دارای ابعا کوچکتری نسبت به میزهای کنفرانس می باشد ، در این مقاله به بررسی انواع میز اداری شیشه ای و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز اداری شیشه ای کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز اداری شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای اداری شیشه ای به دو دسته ی میزهای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار محبوب تر و پرفروش تر می باشد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز اداری شیشه ای – با پایه فلزی

یک دیگر از میزهای اداری مدرن که از ترکیب شیشه های کریستال و پایه های استیل ۳۰۴ تشکیل می شود این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید شده که معمولا روی پایه ها یک پلنچ فلزی قرار داشته و با استفاده از لیزر به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز و مسی و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک شرکت با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز اداری شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ها به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز اداری حکاکی کرد .

 

میز اداری شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای اداری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد .

 

میز اداری شیشه ای – استین گلاس 

شیشه های رومیزی اسیتن گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

میز اداری شیشه ای – تاشو 

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

میز اداری شیشه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز اداری شیشه ای - اینستاگرام

 

میز اداری شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز اداری شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز اداری شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز اداری شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز اداری شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

میز اداری شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز اداری شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند