فهرست این مقاله

میز اداری

تولید انواع میز اداری مدرن و جدید در صنایع کولیوند                                          0912823524202188621912

 

میز اداری

 

میز اداری

میزهای اداری از مهم ترین تجهیزات یک شرکت محسوب می شود به طوری که هر روز به کرات توسط افراد در مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع میزها در اشکال هندسی مختلفی تولید شده که در این مقاله به بررسی جزئیات آن می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای اداری در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز خم اداری شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز اداری – چوبی

رایج ترین طرح میزهای اداری که با استفاده از متریال های چوب ، ام دی اف و هایگلاس تولید می شود این نوع میزها از گذشته تا کنون به عنوان پرفروش ترین طرح میز اداری است به همنی دلیل در اغلب اداره ها و شرکت ها از آن مشاهده خواهد شد .

 

میز اداری – استیل

طرح دیگری از میزهای اداری که با استفاده از پروفیل های استیل طلایی و نقره ای تولید می شود به طور مثال می توان با ترکیب پروفیل های استیل و شیشه های دودی یک میز لاکچری اداری را تولید کرد .

 

میز اداری – شیشه ای 

جدیدترین طرح میزهای اداری که با نام های میز شیشه ای شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز اداری – دو طبقه

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز اداری – رنگی

با تولید شیشه های سکوریت رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای اداری استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میزهای شیشه ای مشکی بکار برد ، میزهای رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز اداری – طرح دار

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای اداری به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای طرح دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز اداری – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای اداری که با سیتستم تاشو کار می کند ساختار این نوع میزها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز اداری - اینستاگرام

 

میز اداری - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید میز اداری را از طریق زیر سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت میزهای اداری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری میز اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز اداری در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز اداری

میز اداری

میز اداری

میز اداری

میز اداری

میز اداری

میز اداری

شیشه میز اداری

میز اداری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند