فهرست این مقاله

میز بار شیشه ای

تولید انواع میز بار شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

میز بار شیشه ای

 

میز بار شیشه ای

میز تمام شیشه ای به دلیل جذابیت بسیار زیادو همچنین نمای به شدن متفاوت و لوکس به کرات توسط طراحان دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از طرح های جدید میزهای شیشه ای با نام میز بار شیشه ای شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز بار شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز بار شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز بار شیشه ای – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز بار شیشه ای – رنگی

با توجه بهخ تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های لاکوبل مشکی بکار برد .

 

میز بار شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد ، میزهای طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز بار شیشه ای – با پایه فلزی

در این طرح میز شیشه ای از ترکیب های شیشه های خم و پایه های فلزی تشتکیل شده است به طوری که یک طرف میز شیشه خم و طرف دیگر از پایه های استیل نقره ای و طلایی به چسبیده می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای پایه فلزی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز بار شیشه ای – تاشو 

در این طرح از میزهای بار شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید باید از میز بار شیشه ای تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز بار شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز بار شیشه ای – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

میز بار شیشه ای - اینستاگرام

 

میز بار شیشه ای - واتساپ

 

 

در صورت تمایل به ثبت سفارش میز بار شیشه ای از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز بار شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز بار شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز بار شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

میز بار شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز بار شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند