فهرست این مقاله

میز تحریر دخترانه

تولید انواع میز تحریر دخترانه مدرن در صنایع  کولیوند                                           0912823524202188621912

 

میز تحریر دخترانه

 

میز تحریر دخترانه

میزهای تحریر نیز مانند سایر میزهای شیشه ای مبلمان و اداری با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای نوع طراحی خاصی مورد استفااده قرار می گیرد ، در این مقاله به به بررسی انواع میزهای تحریر به ویژه میز تحریر دخترانه می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز تحریر در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز تحریر خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تحریر دخترانه – چوبی

رایج ترین طرح میزهای تحریر که به دو دسته ی میز چوبی و میز پی وی سی تقسیم می شود در این بین میز چوبی به طبع از جذابیت بییشتری برخوردار است ، این نوع میزها معمولا از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

میز تحریر دخترانه – شیشه ای 

محبوب ترین طرح میزهای تحریر بدون تردید میزهای شیشه ای محسوب می شود این نوع میزها نیز به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود ، برای تولید میزهای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته می شود و در نهایت شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز تحریر دخترانه – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد ، میزهای رنگی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز تحریر دخترانه – طرح دار

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز تحریر دخترانه – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز تحریر دخترانه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز تحریر دخترانه - اینستاگرام

 

میز تحریر دخترانه - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش میز تحریر دخترانه از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز تحریر دخترانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری میز تحریر دخترانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تحریر دخترانه در صنایع کولیوند با بهره گیری از مجهزترین دستگاه های صنعتی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

میز تحریر دخترانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تحریر دخترانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند