فهرست این مقاله

میز تحریر شیشه ای چوبی

تولید انواع میز تحریر شیشه ای چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

میز تحریر شیشه ای چوبی

 

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر در ابعاد و اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به طوری که با استفاده از متریال های گوناگون مانند چوب ، فلز و شیشه می توان این نوع میزها را تولید کرد ، جدیدترین طرح میزهای تحریر با نام میز تحریر شیشه ای چوبی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز تحریر شیشه ای چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – خم

جذاب ترین طرح میزهای شیشه ای که از ترکیب شیشه های خم و پایه های چوبی تشکیل شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد در نهایت هم پایه فلزی زیر شیشه قرار می گیرد .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم میشود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی در رنگ های گوناگون می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی ساتینا و سندبلاست تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید خواهد شد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری شده ، سندبلاست و حکاکی محوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، میزهای استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز تحریر شیشه ای چوبی - اینستاگرام

 

میز تحریر شیشه ای چوبی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز تحریر شیشه ای چوبی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت میز تحریر شیشه ای چوبی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز تحریر شیشه ای چوبی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تحریر شیشه ای چوبی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

میز تحریر شیشه ای چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تحریر شیشه ای چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند