فهرست این مقاله

میز تحریر شیشه ای

تولید انواع میز تحریر شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

میز تحریر شیشه ای

 

میز تحریر شیشه ای

به طور کلی میزهای اداری در اغلب موارد از متریال چوب و فلز ساخته شده به طوری که برای هم مقاومت میز مناسب بوده و هم نمای آن موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی شرکت خواهد شد اما با رفته رفته با تولید میز تحریر شیشه ای شاهد استقبال بسیار چشمگیر عموم از این نوع میزها هستیم از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز تحریر شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز های تحریر شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تحریر شیشه ای – لیزری

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای که یک شیشه به عنوان سطح میز و دو عدد شیشه به عنوان پایه های میز در نظر گرفته می شود به طوری که شیشه ها با استفاده از چسب های لیزری و اشعه ماورا بنفش به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

میز تحریر شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال نیز تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر ار شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامنت های 8 میل الی 20 میل تولید می شود .

 

میز تحریر شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای تمام شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید باید از میز شیشه ای مشکی بکار برد .

 

میز تحریر شیشه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز تحریر شیشه ای – هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز تحریر شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز تحریر شیشه ای – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز تحریر با ابعاد 80 * 150 سانتی متر باید از شیشه 15 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز تحریر شیشه ای – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن و جدید با استفاده از شیشه های رفلکس استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز تحریر شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه روی میز سندبلاست خواهد شد .

 

میز تحریر شیشه ای - اینستاگرام

 

میز تحریر شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز تحریر شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز تحریر شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تحریر شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال شفاف و رنگی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تحریر شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www,pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند