فهرست این مقاله

میز تحریر

تولید انواع میز تحریر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 0912823524202188621912

 

میز تحریر شیشه ای

 

میز تحریر

میزهای تحریر امروزه یکی از کاربردی ترین طرح های میزهای اداری محسوب می شود که البته در اغلب ساختمان های مسکونی نیز استفاده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع میزهای تحریر به ویژه میز تحریر شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فغالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز تحریر شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تحریر – خم

به طور کلی میزهای تحریر شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده و قابل فلزی ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قابل داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز تحریر – کریستال

میزهای تحریر از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز تحریر – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد .

 

میز تحریر – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز تحریر – با پایه فلزی 

در این طرح از میزهای شیشه ای از پایه های فلزی استفاده می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم 90 درجه و طرق مقابل شیشه به پابه چسبیده خواهد شد .

 

میز تحریر – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای مدرن و لاکچری از شیشه های هوشمند استفاده می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز تحریر – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای تحریر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش میز تحریر شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز تحریر شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره دهای 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مراجعه نمایید .

شایان ذکر است تولید میز تحریر شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

میز تحریر

 

جهت کسب اطلاعات بیشنر پیرامون میز تحریر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند