فهرست این مقاله

میز تلویزیون شیشه ای

تولید میز تلویزیون شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

امروزه در هر خانه ای حدقل یک میز شیشه ای تلویزیون وجود دارد و کمتر از میزهای چوبی شیشه ای قدیمی استفاده می شود در این مقاله به طور کامل به انواع میزهای شیشه ای که تلویزیون روی آن قرار می گیرد می پردازیم .

در گذشته میزهای تلویزیون بیشتر به شکل بوفه تولید می شدند و تلویزیون در وسط آن قرار می گرفت پس از آن میزهایی از جنس ام دی اف تولید شد که به صورت افقی تولید شده و در رنگ های مختلفی هم ساخته می شد اما با تولید میز تلویزیون شیشه ای توجه تمامی افراد با هر سلیقه ای به این نوع میزهای شیشه ای جلب شد .

در اوایل میز تلویزیون شیشه ای فقط در رنگ مشکی تولید می شد اما صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از طرح های مدرن اروپایی میزهای شیشه ای را در رنگ های مختلفی تولید می کند .

 

میز تلویزیون شیشه ای با پایه استیل

اولین نوع میزهای شیشه ای تلویزیون که معمولا رنگ شیشه مشکی است  در داخل آن از کشوهایی با جنس ام دی اف تشکیل شده است و پایه های استیل در چهار طرف میز وجود دارد ، شیشه میز تلویزیون شیشه ای با پایه استیل از نوع لاکوبل مشکی است به عبارتی شیشه پس از برش وارد دستگاه لاکوبل شده و به رنگ مشکی درخواهد آمد .

ضخامت شیشه میز تلویزیون شیشه ای با پایه استیل معمولا 8 میل می باشد و به دلیل اینکه میز دارای پایه های استیل است نیازی به استفاده از شیشه های با ضخامت بیشتر نیست لذا وزن میز روی پایه ها خواهد افتاد .

 

میز تلویزیون شیشه ای به روش UV 

میزهای شیشه ای مشکی با پایه استیل پس از چند سال تولید و استفاده در اکثر خانه ها به نوعی تکرای شد تا اینکه میز های شیشه ای با پایه شیشه ای تولید شد برای تولید این نوع میزها صفحه ی میز شیشه ای در نظر گفته می شود و پایه های آن هم به همین طریق شیشه ای خواهد بود ، پایه های شیشه ای میز تلویزیون شیشه ای به روش UV به صفحه ی شیشه ای چسبانده خواهد شد و هیچ گونه اثری از چسب روی شیشه دیده نمی شود .

میز تلویزیون شیشه ای را می توان در هز ابعادی تولید کرد اما توجه داشته باشید که ضخامت شیشه با بیشتر ابعاد شیشه تغییر خواهد کرد به عنوان مثال برای تولید یک میز تلویزیون شیشه ای با ابعاد 1 متر طول ، 5 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر ارتفاع باید از شیشه 12 میل استفاده کرد لذا وزن شیشه روی پایه های شیشه ای قرار می گیرد ، برای تولید میزهای با ابعاد بیشتر باید از شیشه های 15 میل و 20 میل استفاده کرد .

ساخت میز تلویزیون شیشه ای به روش UV دارای پیچیدگی های فراوانیست و بسیاز زمان بر به همین دلیل قیمت این نوع میزها در مقایسه با میزهای شیشه ای با پایه استیل بسیار بیشتر می باشد .

 

میز تلویزیون شیشه ای خم یا منحنی   

جدیدترین نوع میزهای شیشه ای که که مانند میزهای شیشه ای به روش UV دارای پایه های شیشه ایست اما نه به صورت چند تکه بلکه میز به صورت یک تکه خواهد بود ، برای تولید این نوع میزها ابتدا با توجه به ابعاد مورد نظر میز ، شیشه را برش خواهیم داد سپس قالب فلزی طرح مورد دلخواه ساخته خواهد شد و به همراه شیشه وارد کوره می کنیم تاینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

میز تلویزیون شیشه ای خم هم می توان در طرح های متنوعی تولید کرد به طوری که پایه ها را کوتاه یا بلند کرد و صفحه ی شیشه ای روی میز را با الگوی خاصی ایجاد کرد ، لازم به ذکر است که میزهای شیشه ای خم جلو میلی و عسلی هم در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر میز تلویزیون شیشه ای ، میزهای شیشه ای اداری ، میز شیشه ای جلو مبلی و میزهای شیشه ای خم را نیز تولید می کند برای اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

میز تلویزیون شیشه ای طرح دار

با استفاده از شیشه های طرح دار رنگی و مات می توان میزهای شیشه ای طرح دار را تولید کرد در صورت تولید شیشه طرح دار رنگی از دستگاه چاپ روی شیشه و برای تولید شیشه طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود .

 

میز تلویزیون شیشه ای رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز تلویزیون شیشه ای ساختمانی که رنگ اصلی فضای داخلی سفید در نظر گرفته شده است باید از شیشه های شفاف یا کریستال استفاده کرد .

 

میز تلویزیون شیشه ای کریستال

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای با استفاده از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل تولید می شوند بهتر است که از شیشه کریستال بکار برد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

میز تلویزیون شیشه ای اسیدکاری شده

نوع خاصی از میزهای شیشه ای مدرن که طرح های مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، به این نوع شیشه ها شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز گفته می شود برای تولید میز تلویزیون شیشه ای اسیدکاری از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

میز تلویزیون شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز تلویزیون شیشه ای هوشمند 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز تلویزیون شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز تلویزیون شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز معرفی شده است .

 

میز تلویزیون شیشه ای ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 70 * 160 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، میزهای ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز تلویزیون شیشه ای رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، میزهای رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز تلویزیون شیشه ای تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز تلویزیون شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز تلویزیون شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

میز تلویزیون شیشه ای - اینستاگرام

 

میز تلویزیون شیشه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش میز تلویزیون شیشه ای

جهت اطلاع از قیمت میز تلویزیون شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز تلویزیون شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تلویزیون شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های فلوت و کریستال با درجه کیفیت +A انجام می شود در ضمن میزهای شیشه ای رنگی هم تولید می شود .

 

میز شیشه ای تلویزیون

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تحریر شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تلویزیون شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند