فهرست این مقاله

میز تلویزیون

تولید انواع میز تلویزیون مدرن و کلاسیک در صنایع کولیوند                                       0912823524202188621912

 

میز تلویزیون

 

میز تلویزیون

میزهای تلوزیون امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد و در واقع یکی از وسایل مورد نیاز یک ساختمان مسکونی محسوب می شود ، این نوع میزها با استفاده از متریال های مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی انواع آن و ویژگی های هر یک می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای تلوزیون در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز تلویزیون شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تلویزیون – چوبی

میزهای چوبی تی وی به دو دسته ی میزهای پی وی سی رنگی و میزهای چوبی اصل تقسیم می شود که در این میز چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد و الیته از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد .

 

میز تلویزیون – استیل

در این طرح از میزهای تی وی از پروفیل های استیل طلایی ، نقره ای و مسی استفاده می شود به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید و مدرن باید از استیل نقره ای بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز تلویزیون – آینه ای 

رایج ترین طرح میزهای تلوزیون بدون تردید میز آینه ای به شمار می رود این نوع میزها با استفاده از آینه های رنگی و آنتیک تولید خواهد شد الیته زیر کار با استفاده از ام دی اف کار خواهد شد به طور کف ابتدا میز ام دی افی تولید شده سپس آینه های تراش خورده روی میز چوبی چسبیده می شود .

 

میز تلویزیون – شیشه ای 

محبوب ترین طرح میزهای تلوزیون که با نام میز تلوزیون شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی شاخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد بدین شکل میز شیشه ای خم ساخته خواهد شد .

 

میز تلویزیون – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای تی وی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز تلویزیون – خم 

برای تولید میزهای شیشه ای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد ، میزهای خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز تلویزیون – تاشو 

طرح خاص از میزهای تلویزیون که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

میز تلویزیون - اینستاگرام

 

میز تلویزیون - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز تلویزیون به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز تلویزیون و سفارش  آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری میز تلویزیون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تلویزیون در صنایع کولیوند با استفاده بروزترین تجهیزات صنعتی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تلویزیون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند