فهرست این مقاله

میز تمام شیشه

تولید انواع میز تمام شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز تمام شیشه

 

میز تمام شیشه

به طور کلی انواع میزها با متریال های مختلفی تولید می شود اما در اغلب موارد از گذشته های دور تا کنون از چوب بیشتر از سایر متریال ها برای تولید میز استفاده شده است ، در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با تولید شیشه های با ضخامت بالا از شیشه نیز جهت تولید میز تمام شیشه بکار می رود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز تمام شیشه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تمام شیشه – لیزری

میزهای تمام شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در طرح لیزری تعدادی شیشه با ضخامت بالا ابتدا طبق نقشه برش داده شده سپس به شیشه ها ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها با استفاده از چسب های لیزری و نور مامورا بنفش به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

میز تمام شیشه – خم

محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای با نام میز شیشه ای خم شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ها ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و در نهایت هم شیشه به همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز تمام شیشه – ناهارخوری

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری به دلیل ابعاد بزرگ باید از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۲ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۸ نفره با طول ۲۲۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل کریستال بکار برد .

 

میز تمام شیشه – جلو مبلی

میزهای جلو مبلی معمولا از میزهای شیشه ای ناهارخوری از ابعاد کوچکتری برخوردار است به همین دلیل از شیشه های ۱۲ میل کریستال و رنگی برای تولید این نوع میزها استفاده می شود به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه ۱۲ میل لاکوبل مشکی بکار برد .

 

میز تمام شیشه – اداری

میزهای اداری نیز به سه دسته ی میز مدیریت ، میز کنفرانس و میز منشی تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بزرگتری برخوردار است به همین دلیل باید از شیشه های ۲۰ میل کریستال برای تولید آن استفاده کرد .

 

میز تمام شیشه – با پابه فلزی

در این طرح از پایه های فلزی زیر شیشه های با ضخانت بالا استفاده می شود بدین شکل مقاومت میز مناسبتر از سایر طرح های میزهای شیشه ای است ، این نوع میزهای با نام میز شیشه ای لاکچری نیز شناخته شده است .

 

میز تمام شیشه – عسلی

میزهای تمام شیشه ای عسلی در واقع کوچکترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود که به صورت شفاف و رنگی تولید شده است ، این نوع میزها معمولا به صورت ست سه تایی به طوری که داخل یکدیگر قرار گرفته اند وجود دارد .

 

میز تمام شیشه – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای با ابعاد ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

میز تمام شیشه – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود .

 

میز تمام شیشه – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای ۲۰ میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز تمام شیشه – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و سته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز تمام شیشه تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز تمام شیشه - اینستاگرام

 

میز تمام شیشه - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز تمام شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز تمام شیشه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز تمام شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تمام شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

میز تمام شیشه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تمام شیشه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند