فهرست این مقاله

میز جلو مبلی آینه ای

تولید انواع میز جلو مبلی آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

طراحی دکوراسیون داخلی در 3 سال گذشته با تغییر و تحولات عظیمی مواجه شده و بکار بردن نمای شیشه ای در ساختمان ها به امری بدیهی تبدیل شده است ، امروزه شاهد استفاده از وسایل خانگی شیشه ای مانند میز های شیشه ای و آینه ای هستیم در این مقاله به یکی از میزهای پرفروش آینه ای یعنی میز جلو مبلی آینه ای می پردازیم .

با توجه به تمرکز طراحان دکوراسیون داخلی و عموم مردم روی میزهای چوبی که البته ظاهر زیبایی هم دارند کمتر کسی تصورش را می کرد که در طی این 3 سال میز های شیشه ای و آینه ای تا به این حد فراگیر شده و در ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار گیرد .

میز جلو مبلی آینه ای در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود اما در اکثر موارد به صورت مربعی و مستطیلی طراحی می شود حتما شما هم با من هم عقیده هستید که طراجی دکوراسیون مدرن مبتی بر سادگی است  ، قیمت میز جلو مبلی آینه ای به موارد مختلفی چون ابعاد میز ، نوع آینه ، رنگ آینه و ابزار آینه بستگی خواهد داشت البته طرح روی آینه در تعیین قیمت تاثیرگذار خواهد بود .

 

نحوه ساخت میز جلو مبلی آینه ای 

برای ساخت میزهای آینه ای ابتدا باید طرح میز مشخص شده سپس با استفاده از ورق های pvc وmdf میز مودر نظر ساخته شود ، دقت نظر داشته باشید که آینه کاری باید روی ورق های pvc یا mdf صورت گیرد پس از اینکه میز جلو مبلی با ظاهر چوبی ساخته شد با توجه به ابعاد میز جلو مبلی آینه ای مورد نظر  آینه ها توسط دستگاه CNC برش داده می شود .

در این مرحله از تولید میز جلو مبلی آینه ای چند پارامتر اساسی و مهم باید انتخاب شده و در نظر گرفته شود اول اینکه رنگ آینه را باید مشخص کرد که بهترین رنگ آینه در واقع رنگیست که با رنگ های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی تطابق داشته باشد دوم اینکه طرح آینه کاری روی میز جلو مبلی باید تعیین کرد لذا طرح های بسیار متنوعی را می توان به صورت اینگریوینگ روی آینه پیاده سازی کرد .

پس از انتخاب رنگی آینه و طرح آن نوبت به برش آینه ها توسط دستگاه CNC می رسد علت استفاده از دستگاه یا همان میز برش CNC حساسیت در ابعاد آینه است لذا آینه ها باید به صورت بسیار دقیقی برش داده شود ، پس از اینکه آینه های چهار طرف میز جلو مبلی آینه ای برش داده شده به وسیله ی دستگاه Engraving روی آینه طبق طرح مورد نظر حکاکی خواهد شد و با استفاده از دستگاه تراش دور آینه تراش داده می شود .

در آخرین مرحله از تولید میز جلو مبلی آینه ای آینه ها را با استفاده از چسب های مخصوص آینه روی میز می چسبانیم دقت در انجام اینکار امری ضروریست چرا که اگر اشتباهی در هنگام چسباندن آینه ها روی میز صورت گیرد در نهایت شاهد بهم ریختگی و نا منظمی آینه ها خواهید بود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر میز جلو مبلی آینه ای ، میز تلویزیون آینه ای و میز کنسول آینه کاری شده را نیز در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید می کند ، برای تولید این نوع میزها می توان از آینه های تراش و حکاکی شده استفاده کرد .

 

میز جلو مبلی آینه ای کریستال

به طور کلی آینه ها یاز نظر شفافیت به سه دسته فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شوند که در این بین آینه کریستال دارای شفافیت بیشتری نسبت به دو نوع دیگر آینه ها می باشد .

 

میز جلو مبلی آینه ای طرح دار

با استفاده از آینه های طرح دار سندبلاست و رنگی می توان میزهای آینه ای طرح دار را تولید کرد به طوری که برای تولید میز جلو مبلی آینه ای طرح دار مات ار دستگاه سندبلاست و برای تولید میزهای طرح دار  رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود چنانچه طرح خاصی برای تولید میز جلو مبلی آینه ای مدنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

میز جلو مبلی آینه ای رنگی   

همانطور که پیش تر به طور مختصر شرح داده شد رنگ آینه باید با توجه به رنگ های غالب بر طراحی دکوراسیون داخلی تعیین گرد به عنوان مثال برای ساختمانی که رنگ کرم و قهوه ای به عنوان رنگ های اصلی آن است بهترین گزینه استفاده از آینه مسی یا شامپاینی می باشد .

ساختمانی که رنگ سفید غالب بر فضای داخلی آن است بهترین گزینه برای انتخاب رنگ میز جلو مبلی آینه ای استفاده از آینه دودی خواهد بود لذا توصیه ما به شما مشتریان گرامی اینست که هنگام سفارش میز جلو مبلی آینه ای یک تصویر از فضای داخلی ساختمان برای کارشناسان ارسال نمایید .

لازم به ذکر است علاوه بر میز جلو مبلی آینه ای ، میز شیشه ای جلو مبلی در رنگ های مختلفی تولید می شود با این تفاوت که میزهای شیشه ای بر خلاف میزهای آینه ای دارای ورق های mdf زیر کار نمی باشد .

 

میز جلو مبلی آینه ای آنتیک

یکی دیگر از میزهای آینه ای جلو مبلی که با استفاده از تایل های مربعی ، مستطیلی و لوزی آینه  آنتیک یا پتینه کاری شده تولید می شود ، این نوع آینه ها در سه رنگ طلایی ، نقره ای و برنز وجود دارد .

 

میز جلو مبلی آینه ای سه بعدی

طرح جدیدی از میزهای آینه ای که با استفاده از ورق های PVC با ضخامت مختلف و آینه های تراش خورده تولید می شود ، کنار هم قرار دادن آینه ها موجب ایجاد نمای سه بعدی روی میز خواهد شد .

 

میز جلو مبلی آینه ای ابزار خورده

از آینه های ابزار خورده نیز می توان برای تولید میزهای جلو مبلی آینه ای استفاده کرد در این صورت لبه های آینه کنار هم قرار خواهد گرفت و نمای زیبایی روی ایجاد می کند ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه بابلونی ایتالیا استفاده می شود .

 

میز جلو مبلی آینه ای حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میز آینه ای جلو مبلی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز جلو مبلی آینه ای اکریلیک 

در این طرح از میزهای آینه ای با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ضمنا میز جلو مبلی آینه ای اکریلیک در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز جلو مبلی آینه ای اکلیلی 

طرح دیگری از میزهای آینه ای مدرن که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی آینه ای هوشمند 

در این طرح از میزهای آینه ای با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه های هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز جلو مبلی آینه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز جلو مبلی آینه ای شامپاینی 

به طور کلی میزهای جلو مبلی قهوه ای رنگ به دو دسته ی میز آینه برنز و میز آینه ای شامپاینی تقسیم می شود که در این بین آینه شامپاینی صورت به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی آینه ای کودک

برای اتاق کودکان نوعی از میزهای آینه ای تولید شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

میز جلو مبلی آینه ای خم 

یکی از جدیدترین طرح های میز آینه ای که با استفاده از آینه های خم تولید می شود ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه 6 میل به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار گرفته سپس جیوه به پشت شیشه زده خواهد شد .

 

میز جلو مبلی آینه ای سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

میز جلو مبلی آینه ای بی نهایت 

طرح خاص دیگری از میزهای آینه های که با نام میز بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، میزهای بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز جلو مبلی آینه ای - اینستاگرام

 

میز جلو مبلی آینه ای - واتساپ

 

از چه طریقی می توان میز جلو مبلی آینه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

جهت اطلاع از قیمت میز جلو مبلی آینه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند میز جلو مبلی آینه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز جلو مبلی آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A انجام می شود در ضمن با توجه به درخواست های مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

 

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز تلویزیون آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز جلو مبلی آینه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.com

تیم تحریریه کولیوند