فهرست این مقاله

میز جلو مبلی شیشه ای

تولید میز جلو مبلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

میز جلو مبلی شیشه ای

 

میز جلو مبلی شیشه ای

در هر ساختمانی به طبع میزهای مبلمان در طرح های و سایز های مختلفی وجود دارد به طوری که از هر کدام استفاده ی خاصی می شود ، در این بین میز جلو مبلی و میز ناهاخوری بیشترین کاربرد را داشته به همین دلیل در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح میزهای مبلمان که با نام میز جلو مبلی شیشه ای شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز جلو مبلی شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو صورت لیزری و خم تولید می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود ، برای تولید میزهای شیشه ای خم ابتدا شیشه 16 میل یا 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قاب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه های در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک و نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میز شیشه ای مشکی بکار برد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی میزهای شیشه ای ایجاد کرد به طور مثال می توان طرح وساچه را روی میز شیشه ای به صورت رنگی چاپ کرد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – 20 میل 

تولید میزهای جلو مبلی با ابعاد بزرگ با استفاده از شیشه های 15 میل و 20 میل صورت می گیرد به طور مثال برای تولید یک میز جلو مبلی با ابعاد 70 * 130 سانتی متر از شیشه 20 میل بکار می رود .

 

میز جلو مبلی شیشه ای - اینستاگرام

میز جلو مبلی شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز جلو مبلی شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز جلو مبلی شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز جلو مبلی شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز جلو مبلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز جلو مبلی شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند