فهرست این مقاله

میز جلو مبلی شیشه ای

تولید انواع میز جلو مبلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

میز جلو مبلی شیشه ای

 

میز جلو مبلی شیشه ای

در گذشته میزهای چوبی و استیل متداول ترین نوع میزهای جلو مبلی محسوب می شدند اما رفته رفته میزهای تمام شیشه ای جایگزین میزهای اشاره شده شد و طراحان دکوراسیون داخلی از میزهای شیشه ای برای طراحی مدرن فضای داخلی استفاده می کنند در این مقاله به بررسی انواع میز جلو مبلی شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای تمام شیشه ای فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف میزهای شیشه ای از جمله میز جلو مبلی شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی میز جلو مبلی شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای UV تقسیم می شود که در حالت اول با استفاده از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه ای با ضخامت بالا خم شود اما در حالت دوم شیشه ها توسط چسب های UV به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای جلو مبلی شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید میزهای تمام شیشه ای محسو.ب می شود .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های شفاف یا دودی استفاده کرد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه های ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای جلو مبلی شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – 90 درجه

اغلب میزهای تمام شیشه ای در سراسر دنیا با زاویه خم 90 درجه تولید می شوند به طوری که پایه های میز با زاویه 90 به سمت پایین خم خواهد شد ، البته میزهای شیشه ای را می توان با زاویه های خم مختلفی تولید کرد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از میزهای تمام شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – هوشمند 

طرح دیگری از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است میز جلو مبلی شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز جلو مبلی شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میزهای شیشه ای معرفی شده است ، قیمت میز جلو مبلی شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها در پروژه های خاص ساختمانی استفاده می شود .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 15 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز جلو مبلی با ابعاد 60 * 120 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – رفلکس 

در این طرح از میزهای شیشه ای جدید و مدرن با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی میز مورد نظر تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – دو طبقه 

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای اغلب فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبق شیشه ای توسط یراق های استیل به میز متصل خواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز جلو مبلی شیشه ای – تاشو 

با تولید میزهای شیشه ای تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی شیشه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز جلو مبلی شیشه ای - اینستاگرام

 

میز جلو مبلی شیشه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز جلو مبلی شیشه ای 

برای اطلاع از قیمت میز جلو مبلی شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز جلو مبلی شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز جلو مبلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مدرن ترین کوره های مخصوص تولید شیشه خم صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز جلو مبلی شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند