فهرست این مقاله

میز جلو مبلی

تولید انواع میز جلو مبلی مدرن در صنایع کولیوند                                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز جلو مبلی

 

میز جلو مبلی

میزهای مبلمان دارای دسته بندی های مختلفیست که هر یک از آن ها به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در این بین میز جلو مبلی کاربردی ترین نوع میز مبلمان به شمار می رود که در این مقاله به بررسی انواع این نوع میزها و ویژگی های هر یک به طور کامل می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای مبمان در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای جلو مبلی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز جلو مبلی – چوبی

رایج ترین نوع میزهای جلو مبلی بدون تردید میز چوبی جلو مبلی محسوب می شود این نوع میزها به دو دسته ی میزهای ام دی افی و میزهای چوبی اصل تقسیم می شود که در این بین میز چوبی از قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

 

میز جلو مبلی – استیل

در این طرح از میزهای جلو مبلی از پروفیل های استیل استفاده می شود به طور مثال برای تولید یک جلو مبلی مدرن با شیشه های مشکی باید از قوطی های استیل طلایی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز جلو مبلی – شیشه ای 

محبوب ترین و جدیدترین طرح میزهای جلو مبلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای لیزری تقسیم می شود ، برای تولید میزهای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز جلو مبلی – کریستال

به طور کلی میزهای جلو مبلی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز جلو مبلی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای جلو مبلی بکار برد .

 

میز جلو مبلی – طرح دار 

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای جبو مبلی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

میز جلو مبلی – خم 

برای تولید میزهای شیشه ای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی دال کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز جلو مبلی – تاشو 

با تولید میز جلو مبلی تاشو دیگر جای هیچگونه نگرانی برای جابجایی میزها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز جلو مبلی - اینستاگرام

 

میز جلو مبلی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز جلو مبلی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز جلو مبلی  و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری میز جلو مبلی  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز جلو مبلی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز جلو مبلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند