فهرست این مقاله

میز خم ۹۰ درجه

تولید میز خم ۹۰ درجه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز خم 90 درجه

 

میز خم ۹۰ درجه

میزهای مبلمان و اداری با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که بدون تردید میز شیشه ای جذاب ترین و شیک ترین نوع میز محسوب می شود ، این نوع میزهای در اشکال هندسی گوناگونی تولید شده که در این مقاله به میز خم ۹۰ درجه و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز خم ۹۰ درجه را تولید کرده است که برای شماهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز خم ۹۰ درجه – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی میزهای فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال شفاف ترین نوع میرهای شیشه ای به شمار می رود ، شیشه کریستال در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز خم ۹۰ درجه – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز جلو مبلی ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز خم ۹۰ درجه – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز خم ۹۰ درجه –  با پایه فلزی

میز شیشه ای در این طرح از ترکیب شیشه های خم ۹۰ درجه و پایه های فلزی تشکیل شده است به طوری که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر پایه استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز خم ۹۰ درجه – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای ناهارخوری شناخته شده است این نوع میزها معمولا دارای ابعاد ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر می باشد که برای تولید آن از شیشه های ۱۵ میل کریستال بکار می رود .

 

میز خم ۹۰ درجه – جلو مبلی 

یکی دیگر از میزهای شیشه ای متداول که با نام میز شیشه ای جلو مبلی شناخته شده است برای تولید این نوع میزها از شیشه های ۱۲ میل و ۱۶ میل کریستال استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز خم ۹۰ درجه – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری ۱۲ نفره از شیشه های ۱۵ میل بکار می رود .

 

میز خم ۹۰ درجه – دو طبقه

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز متصل خواهد شد .

 

میز خم ۹۰ درجه – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز خم ۹۰ درجه – تاشو 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

میز خم 90 درجه - اینستاگرام

 

میز خم 90 درجه - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز خم ۹۰ درجه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز خم ۹۰ درجه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میزهای خم ۹۰ درجه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز خم ۹۰ درجه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

میز خم 90 درجه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز خم ۹۰ درجه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند