فهرست این مقاله

میز رایانه شیشه ای

تولید انواع میز رایانه شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

میز رایانه شیشه ای

 

میز رایانه شیشه ای

میزهای کامپیوتر در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود این نوع میزها جدیدترین طرح میزهای کار محسوب می شود که در این مقاله به بررسی کامل و ویژگی ها آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کامپیوتر شیشه ای – خم 

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میز خم و میز لیزری تقسیم می شود که در این بین میز خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز رایانه شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز رایانه شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای بهص ورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میزهای اداری حک کرد .

 

میز رایانه شیشه ای – مات 

به طور کلی میزهای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز رایانه شیشه ای – دو طبقه 

میزهای شیشه ای جدید به صورت طبقه ای تولید می شود به طوری که یک طبقه شیشه ای با استفاده از یراق آلات استیل به شیشه چسبیده خواهد شد این نوع میزها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد

 

میز رایانه شیشه ای - اینستاگرام

 

میز رایانه شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز رایانه شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت میزهای مدرن شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ایچ

میز رایانه شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند