فهرست این مقاله

میز رایانه شیشه ای

تولید انواع میز رایانه شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

 

میز رایانه شیشه ای

 

میز رایانه شیشه ای

میزهای کامپیوتر در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود این نوع میزها جدیدترین طرح میزهای کار محسوب می شود که در این مقاله به بررسی کامل و ویژگی ها آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کامپیوتر شیشه ای – خم 

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میز خم و میز لیزری تقسیم می شود که در این بین میز خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز رایانه شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز رایانه شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای بهص ورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میزهای اداری حک کرد .

 

میز رایانه شیشه ای – مات 

به طور کلی میزهای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز رایانه شیشه ای – دو طبقه 

میزهای شیشه ای جدید به صورت طبقه ای تولید می شود به طوری که یک طبقه شیشه ای با استفاده از یراق آلات استیل به شیشه چسبیده خواهد شد این نوع میزها در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد .

 

میز رایانه شیشه ای - اینستاگرام

 

میز رایانه شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز رایانه شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت میزهای مدرن شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ای

میز رایانه شیشه ایچ

میز رایانه شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند