فهرست این مقاله

میز شیشه ای اداری

تولید میز شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی روز به روز شاهد تجهیزلتی هستیم که در سالیان گذشته از چوب یا متاع دیگری ساخته می شد اما امروز به صورت شیشه ای تولید می شود در این مقاله به طور خاص به میز شیشه ای اداری می پردازیم .

میز شیشه ای اداری برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و به دلیل اسقبال بسیار زیاد مردم در کشورهای مختلف خیلی زود کشور چین هم این نوع میزها را تولید و به شکور ما هم صارد می کرد  ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۹۵ فعالیت جدی خود را در زمینه تولید میز شیشه ای شروع کرد که با استعانت از خدای بزرگ  تا کنون بیش از ۲۰ طرح مختلف میز شیشه ای اداری و خانگی را تولید کرده است که در ادامه نحوه تولید آن را بررسی خواهیم کرد .

 

تولید میز شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

در گام نخست نقشه ی پروزه طراحی خواهد شد به عبارت دیگر اینکه میز به چه شکلی ساخته شود را تعیین می کنیم سپس ابعاد میز شیشه ای ادای را با توجه به نوع آن مشخص می کنیم یعنی اینکه میز شیشه ای دارای چه طول ، عرض و ارتفاعی از سطح زمین باشد ، توجه داشته باشید که میزهای اداری با توجه به اینکه افراد پشت میز می نشینند و روی آن به انجام کارهای روزانه خود می پردازند باید حدقال دارای ارتفاع ۹۰ سانتی متر باشد .

در گام بعدی از تولید میز شیشه ای اداری پس از اینکه نقشه پروژه طراحی شد و ابعاد آن نیز به طور دقیق مشخص گردید تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه مورد نظر را برش خواهد داد لازم به ذکر است که برای ساخت میز شیشه ای باید از شیشه های ۱۰ میل و حتی با ضخامت بیشتر استفاده شود .

پس از برش شیشه ها که معمولا سه قطعه شیشه خواهد بود یعنی شیشه ای که به عنوان سطح میز در نظر گرفته می شود و دو قطعه ی دیگر به عنوان پایه های میز ، شروع به فرآیند پیچیده ی چسباندن شیشه ها به هم توسط چسب UV می کنیم .

دلیل استفاده از چسب UV در تولید میز شیشه ای اداری دیده نشدن چسب روی شیشه می باشد به عبارت دیگر پس از فرآیند چسب زدن شیشه ها هیچ گونه اثری از چسب روی شیشه مشاهده نخواهد شد که این مر موجب Perfect شدن پروژه می شود در نهایت هم قبل از اینکه چسب کاملا خشک شود با یک دستمال تمیز و تینر چسب های اضافه را پراک می کنیم ، بدین شکل میز شیشه ای اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

میز شیشه ای اداری خم 

نوع دیگری از میز های شیشه ای به شکلی است که میز دارای پایه های جداگانه ای نیست بلکه لبه های دو طرف شیشه به سمت پایین خم می شود و در امتداد آن پایه هم ایجاد می شوند برای تولید میزهای شیشه ای خم ابتدا شیشه را با درنظر گرفتن پایه ها برش می دهیم و قبل از اینکه شیشه را وارد کنیم باید ابزار دور شیشه را توسط دستگاه لول ، دیاموند و تراش بزنیم  سپس قالب فلزی میز شیشه ای اداری ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب وارد کوره خواهد شد پس از چند دقیقه که شیشه کاملا به شکل قالب در آمد آن را از کوره خارج کرده و عملیات سردسازی شیشه انجام می شود .

 

انواع میز شیشه ای اداری 

 

میز شیشه ای اداری کنفرانس

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه میزهای کنفرانس اداری را با ضخامت ۱۰ میل و ۲۰ میل تولید می کند لازم به ذکر است که طرح های مختلفی را می توان به صورت چاپ رنگی و سندبلاست روی میز شیشه ای اداری ایجاد کرد اما نوع دیگری از میز شیشه ای اداری کنفرانس که با نمای تمام شیشه ای تولید می شود به عنوان جدیدنرین نوع میزهای شیشه ای مطرح می باشد برای تولید میزهای تمام شیشه ای باید از شیشه های ۱۲ میل به بالا استفاده کرد .

برای میز شیشه ای اداری جلو مبلی و عسلی می توان از شیشه ۶ میل و ۸ میل هم استفاده کرد اما اگر ضخامت شیشه میز کنفرانس با سایر شیشه های رومیزی یکسان باشد از نظر طراحی دکوراسیون دید بهتری خواهد داشت .

 

میز شیشه ای اداری کامپیوتر

در طرح های جدید نوعی از میزهای شیشه ای کامپیوتر تولید شده است که شیشه ها توسط چسب های UV به هم چسبیده خواهند شد و معمولا از شیشه های با ضخامت ۱۲ میل جهت تولید این میزها بکار می رود ، برای تولید میز شیشه ای اداری با چسب های به روش UV ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس لبه های شیشه ابزار دیاموند زده شده ور در نهایت هم شیشه ها توسط چسب های UV به یکدیگر چسبیده می شود .

 

میز شیشه ای اداری رنگی

با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی ساده و شیشه های سکوریت لاکوبل رنگی می توان میزهای شیشه ای را تولید کرد ، تولید میز شیشه ای با استفاده از شیشه لاکوبل به صورت یک رو نما خواهد بود زیرا پشت شیشه رنگ خواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری طرح دار

در طرح های جدید میز شیشه ای اداری که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود لوگوی شرکت روی شیشه به صورت رنگی و سندبلاست ایجاد می شود ، برای ایجاد طرح رنگی از دستگاه چاپ روی شیشه استفاده می شود ، به طور مثال در شرکت های بزرگ و معتبر معمولا لوگوی مجموعه روی میز شیشه ای به صورت سندبلاست ایجاد می شود .

 

میز شیشه ای اداری کریستال

به طور کلی شیشه ها از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای شفافیت بیشتری نسبت یه دو نوع دیگر می باشد .

 

میز شیشه ای اداری حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( حکاکی ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی شرکت را روی میز شیشه ای اداری حکاکی کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

میز شیشه ای اداری حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های اداری بکار می برند .

 

میز شیشه ای اداری هوشمند

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا میز شیشه ای اداری در کشورهای اروپاییی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز شیشه ای اداری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است قیمت میز شیشه ای اداری هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای اداری مات 

به طور کلی شیشه های مات سکرویت به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار تولید کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی وجود دارد .

 

میز شیشه ای اداری تاشو 

خاص ترین نوع میزهای شیشه ای که شیشه ها به صورت تاشو هستند به عبارتی در هنگام نیاز می توان میز را براحتی جمع کرد به طوری که شیشه ها روی یکدیگر قرار گرفته بدون آنکه آسیبی به شیشه ها وارد نشود .

 

میز شیشه ای اداری ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای کنفراسن باید از شیشه های ۱۶ میل کریستال و رنگی بکار برد .

 

میز شیشه ای اداری رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای  مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز شیشه ای اداری تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای اداری از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای اداری ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برده شود بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میرهای ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای اداری - اینستاگرام

 

میز شیشه ای اداری - واتساپ

 

 

جهت مشاوره رایگان و سفارش میز شیشه ای اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای اداری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نموده و از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند میز شیشه ای اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای اداری ساده و خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند