فهرست این مقاله

میز شیشه ای استیل

تولید انواع میز شیشه ای استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای استیل

 

میز شیشه ای استیل

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از متریال های شیشه و استیل به کرات صوررت می گیرد به طور کلی ترکیب شیشه و استیل یکی جذاب ترین ترکیب های طرحی محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای استیل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میزهای شیشه ای استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای استیل – خم

میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای استیل – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال شفاف ترین نوع میز محسوب می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای استیل – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای مدرن بکار برد  .

 

میز شیشه ای استیل – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای استیل – ناهارخوری

بزرگترین نوع میز شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری و کنفرانس است به همین دلیل برای تولید این نوع میزها باید از شیشه های ۱۵ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا ، از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای استیل – جلو مبلی

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های ۱۲ میل و ۱۵ میل استفاده می شود این نوع میزها دارای ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۲۰ سانتی متر است که در طرح های خاصی به صورت مربع ۱۰۰ * ۱۰۰ سانتی متر می باشد .

 

میز شیشه ای استیل – دو طبقه 

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای استیل – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز شیشه ای استیل - اینستاگرام

 

میز شیشه ای استیل - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید میز شیشه ای استیل را از طریق زیر سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای استیل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

میز شیشه ای استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند