فهرست این مقاله

میز شیشه ای ال سی دی

تولید انواع میز شیشه ای ال سی دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

میز شیشه ای ال سی دی

 

میز شیشه ای ال سی دی

تولید میزهای شیشه ای نسبت به گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته تا جایی که امروزه شاهد میزهای شیشه ای حتی در ساختمان های اداری و تجاری نیز هستیم ، میز شیشه ای ال سی دی یکی دیگر از میزهای شیشه ای محسوب می شود که در واقع جایگزین میزهای چوبی و فلزی قدیمی شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی تولید میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف میز شیشه ای ال سی دی و سایر میزهای شیشه ای را تولید کرده است برای مشاهده آن ها به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

جالب است بدایند که میز شیشه ای ال سی دی برای نخستین بار در کشور آلمان و در شرکت بنز مشاهده و در واقع از آنجا بود که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزهای تلویزیون برای اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده کردند در ایران هم تقریبا از سال 1396 بود که تولید  اینگونه میزها رواج پیدا کرد .

 

فرآیند تولید میز شیشه ای ال سی دی 

به طور کلی به دو روش می توان میزهای شیشه ای را تولید کرد که در روش اول از چسب های UV جهت چسباندن شیشه ها به دیگر استفاده می شود به طوری که یک شیشه به عنوان صفحه میز و تعدادی شیشه به عنوان پایه های میز در نظر گرفته می شود که از طریق چسب UV به یکدیگر چسبیده می شوند اما در روش دوم میز شیشه ای ال سی دی به صورت خم تولید می شود .

در این روش ابتدا شیشه مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قالب فلزی شیشه ساخته می شود در تهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه میز شیشه ای ال سی دی خم مورد نظر تولید شود .

 

میز شیشه ای ال سی دی سکوریت

تمامی میزهای شیشه ای خم تولید شده به صورت سکوریت و نیمه سکوریت است زیرا شیشه با درجه حرارت بسیار بالایی خم خواهد شد و همین امر موجب بیشتر شدن مقاومت شیشه خواهد شد .

 

میز شیشه ای ال سی دی کریستال

براس تولید میزهای شیشه ای شفاف می توان از سه نوع شیشه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر به دلیل شفافیت بسیار بالا گزینه بسیار مطلوبی برای تولید میز شیشه ای ال سی دی محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید شده اند که معمولا از شیشه های 12 میل به بالا جهت تولید میزهای تمام شیشه ای استفاده می شود .

 

میز شیشه ای ال سی دی رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و همچنین تولید شیشه های رنگی می توان از شیشه های رومیزی رنگی دو رو نما و یک رو نما جهت تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به عنوان مثال در فضایی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باید از شیشه رومیزی دودی جهت تولید میز شیشه ای بکار برد .

 

میز شیشه ای ال سی دی طرح دار

در جدیدترین طرح های میز های شیشه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند از شیشه سکوریت طرح دار استفاده می شود ، طرح مورد نظر را می توان به روش سندبلاست و چاپی روی شیشه ایجاد کرد ، به طور مثال می توان یک حاشیه با پهنای 4 سانتی متر را روی میز شیشه ای ال سی دی سندبلاست کرد بدین شکل طراحی دکوراسیون داخلی نیز ارتقا می یابد .

 

میز شیشه ای ال سی دی مات

با استفاده از شیشه های مات سندبلاست و ساتینا نیز می توان میزهای شیشه ای را تولید کرد ، تفاوت این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن سندبلاس است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز شیشه ای ال سی دی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

ضخامت میز شیشه ای ال سی دی 

برای تعیین ضخامت شیشه برای تولید میزهای شیشه ای همانطور که در بالا اشاره شد باید مواردی چون ابعاد میز و طرح آن را در نظر گرفت به عنوان مثال برای تولید میز شیشه ای با ابعاد 40 * 100 باید از شیشه 12 میل استفاده کرد اما برای تولید میز شیشه ای ال سی دی با ابعاد 50 * 130 باید  از شیشه 15 میل یا 20 میل بکار برد بنابراین ضخامت شیشه کاملا به ابعاد و طرح میز بستگی دارد و تعیین آن پس از مشورت با کارشناسان ما صورت می گیرد .

 

میز شیشه ای ال سی دی ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری شیشه ای 8 نفره باید از شیشه های 15 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای ال سی دی رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی سکوریت شده استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، میزهای رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای ال سی دی پایه فلزی 

میزهای شیشه ای مدرن از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ، ساختار این نوع شیشه ها به گوه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر پایه استیل به شیشه چسبیده خواهد شد ، میزهای پایه فلزی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای ال سی دی تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و سته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای ال سی دی تاشو بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز شیشه ای ال سی دی 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برده شود بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای ال سی دی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای ال سی دی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای ال سی دی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای ال سی دی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای ال سی دی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای ال سی دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای تلویزیون

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی 

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

میز شیشه ای ال سی دی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای ال سی دی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.made-in-china.com

تیم تحریریه کولیوند