فهرست این مقاله

میز شیشه ای با پایه سنگی

تولید انواع میز شیشه ای با پایه سنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0912823524202188621912

 

میز شیشه ای با پاشه سنگی

 

میز شیشه ای با پایه سنگی

میزهای شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن جذاب ترین نوع میز مبلمان محسوب می شود که تحت عنوان میز ناهارخوری ، میز جلو مبلی و میز عسلی شناخته شده است در این مقاله به بررسی جدیدترین نوع میز شیشه ای که با نام میز شیشه ای با پایه سنگی شهرت دارد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای با پایه سنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید ضمنا به همراه میز شیشه ای با پایه سنگی یک گارانتی دو ساله ی بی قید و شرط نیز به خریداران محترم داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – خم

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – ناهارخوری

میز شیشه ای ناهارخوری بزرگترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد این نوع میزها اغلب با استفاده از شیشه های 15 میل و 20 میل کریستال تولید خواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – جلو مبلی

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی بهتر است که از شیشه های 10 میل و 12 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای میز از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، میز جلو مبلی در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – کنفرانس

میزهای شیشه ای کنفرانس نیز در شرکت ها و اداره های دولتی مدرن نیز در طرح های مختلفی اجرا شده است برای تولید این نوع میزها نیز شیشه های 20 میل کریستال و لاکوبل رنگی بکار می رود حتی در برخی از طرح ها لوگوی مجموعه روی شیشه چاپ خواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی – 20 میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

میز شیشه ای با پایه سنگی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای با پایه سنگی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای با پایه سنگی را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای با پایه سنگی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای با پایه سنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای با پایه سنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای با پایه سنگی

میز شیشه ای با پایه سنگی

میز شیشه ای با پاشه سنگی

میز شیشه ای با پاشه سنگی

میز شیشه ای با پاشه سنگی

میز شیشه ای با پاشه سنگی

میز شیشه ای با پاشه سنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای با پایه سنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند