فهرست این مقاله

میز شیشه ای بزرگ

تولید انواع میز شیشه ای بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای بزرگ

 

میز شیشه ای بزرگ

طراحان دکوراسیون داخلی از میزهای شیشه ای به عنوان جذاب ترین نوع میز مبلمان یاد می کنند به همین دلیل از این نوع میزها جهت ارتقای سطح طراحی داخلی بکار می رود ، جدیدترین طرح میزهای شیشه ای با نام میز شیشه ای بزرگ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای بزرگ – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قابل فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای بزرگ – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع ششه ها برای تولید میزهای شیشه ای بزرگ استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای بزرگ – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

میز شیشه ای بزرگ – با پایه فلزی

در این طرح ، میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر شیشه به پایه استیل چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای بزرگ – ناهارخوری

بدون تردید میزهای شیشه ای ناهارخوری بزرگترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود که برای تولید آن از شیشه های ۱۵ میل و ۱۶ میل استفاده می شود ، این نوع میزها معمولا در ابعاد ۱۲۰ * ۱۳۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

میز شیشه ای بزرگ – هوشمند

جدیدترین نوع میز شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز شیشه ای بزرگ – تاشو 

میزهای شیشه ای اغلب فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای بزرگ تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای بزرگ – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای بزرگ - اینستاگرام

 

میز شیشه ای بزرگ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای بزرگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

میز شیشه ای بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند