فهرست این مقاله

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

تولید میز شیشه ای تلویزیون مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میزهای شیشه ای جذاب ترین و جدیدترین نوع میزهای مبلمان در سراسر دنیا محسوب می شود که طراحان دکوراسیون از آن جهت ارتقای سطح طراحی داخلی به کرات در پروژه های لاکچری استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای تلویزیون مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای تلویزیون مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت نیز به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد ، میزهای کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای طرح دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – با پایه فلزی

در این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه و استیل میز مورد نظر ساخته می شود در واقع یک طرف میز ، شیشه خم بوده و طرف دیگر یا پایه استیل به شیشه چسبیده شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای با پایه فلزی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن – دو طبقه 

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز متصل خواهد شد ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دو طبقه بکار برد چرا  که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن - اینستاگرام

 

میز شیشه ای تلویزیون مدرن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید میز شیشه ای تلویزیون مدرن را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای تلویزیون مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای تلویزیون مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای تلویزیون مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای تلویزیون

میز شیشه ای تلویزیون

میز شیشه ای تلویزیون

میز تلویزیون شیشه ای مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

میز شیشه ای تلویزیون مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای تلویزیون مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند