فهرست این مقاله

میز شیشه ای تلویزیون مشکی

تولید انواع میز شیشه ای تلویزیون مشکی در صنایع شیشه کولیوند                        0912823524202188621912

 

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

 

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی

میزهای شیشه ای به عنوان جدیدترین طرح میزهای مبلمان و اداری در دنیا کاربردهای متفاوتی دارد یکی از جدیدترین آن کاربردها با نام میز شیشه ای تلویزیون مشکی است که در این مقاله به بررسی انواع آن ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای تلویزیون مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر نوع طراحی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین و جدیدترین طرح میز شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی شاخته شده و شیشه همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – دو طبقه

با توجه به اینه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طیقه استفاده کرد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز چسبیده خواهد شد ، میزهای دو طبقه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است اینت نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های کریستال بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

میز شیشه ای تلوزیون مشکی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای تلوزیون مشکی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای تلویزیون مشکی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای تلویزیون مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای تلویزیون مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شااین ذکر است تولید میزهای شیشه ای تلویزیون مشکی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای تلویزیون مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

میز شیشه ای تلویزیون مشکی

میز شیشه ای عسلی

میز شیشه ای تلویزیون مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

میز تلویزیون شیشه ای مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای تلویزیون مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند