فهرست این مقاله

میز شیشه ای تولد

تولید انواع میز شیشه ای تولد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

میز شیشه ای تولد

 

میز شیشه ای تولد

در بین میزهای تولید شده با متریال های مختلف به طبع میزهای شیشه ای جذابترین و محبوب ترین نوع میز محسوب می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک کاربرد دارد چرا که علاوه بر نمای بسیار زیبا و خاص موجب استفاده بهنیه از فضای داخلی ساختمان می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای از جمله میز شیشه ای تولد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای تولد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای تولد – لیزری 

متدول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای UV شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ها ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها با استفاده از نور ماورا بنفش به یکدیگر چسبیده می شوند بدون آنکه اثری از چسب روی شیشه ها دیده شود .

 

میز شیشه ای تولد – خم 

محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای خم و میز شیشه ای کرو شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لب شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قاب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای تولد – جلو مبلی

میزهای شیشه ای جلو مبلی معمولا درای طول 120 سانتی متر ، عرض 70 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر است که با نام کافی تیبل نیز شناخته شده است این نوع میزها با استفاده از شیشه های با ضخامت 15 میل تولید می شوند .

 

میز شیشه ای تولد – کنسول

با توجه به ارتفاع مناسب میزهای شیشه ای کنسول به منظور برگزاری مراسم تولد بهتر است که از این نوع میزها استفده کرد بدین شکل براحتی می توان از میز استفاده بهینه کرد و وسایل مورد نظر را روی میز قرار داد .

 

میز شیشه ای تولد – ناهارخوری

بزرگترین میز شیشه ای تولید شده بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری محسوب می شود طول این نوع میزها معمولا 230 سانتی متر ، عرض 100 سانتی متر و ارتفاع آن 80 سانتی متر می باشد ، میز شیشه ای تولد ناهارخوری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مودر توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای تولد – کریستال 

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال از بیشترین میران شفافیت برخوردار می باشد .

 

میز شیشه ای تولد – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو هتسند بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طیقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای تولد – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای تولد – تاشو 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

میز شیشه ای تولد - اینستاگرام

 

میز شیشه ای تولد - واتساپ

 

 

راه های ارنباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای تولد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای تولد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند بهصورت حضوری میز شیشه ای تولد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای تولد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تلود

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

میز شیشه ای تولد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای تولد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند