فهرست این مقاله

میز شیشه ای جدید

تولید انواع میز شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

میز شیشه ای جدید

 

میز شیشه ای جدید

با توجه به اینکه سطح طراحی دکوراسیون داخلی هر روز در حال تغییر و توسعه است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی طرح های بسیار متنوعی را اجرا می کنند ، یکی از تجهیزاتی که با استفاده از آن سطح طراحی ارتقا می یابد بدوت تردید میز شیشه ای جدید می باشد که در این مقاله به بررسی ان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و سفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای جدید – خم

به طور کلی میز شیشه ای جدید به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید – جلو مبلی

متداول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای جلو مبلی و میز شیشه ای کافی شناخته شده است ، این نوع میزها در ابعاد استاندارد 60 * 120 سانتی متر با ارتفاع 40 سانتی متر وجود دارد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

میز شیشه ای جدید – ناهارخوری

بزرگترین طرح میزهای شیشه ای که برای تولید آن از شیشه های 16 میل و 20 میل استفاده می شود ، به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره باید از شیشه های 16 میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید – اداری

میزهای شیشه ای اداری به سه دسته ی میز مدیریت ، میز منشی و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بزرگنری برخوردار است به طور مثال برای تولید یک میز کنفرانس با طول 150 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های 20 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای جدید – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای جدید – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت ما به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد این نوع میزها در کشورها اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، میزهای جدید در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای جدید – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای با ابعاد 110 * 240 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل بکار برد ، میزهای ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای جدید – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ، میزهای رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای جدید – دو طبقه 

میزهای شیشه ای اغلب فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید - اینستاگرام

 

میز شیشه ای جدید - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای جدید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621912091282352420912140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند