فهرست این مقاله

میز شیشه ای جدید

تولید انواع میز شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای جدید

 

میز شیشه ای جدید

با توجه به اینکه سطح طراحی دکوراسیون داخلی هر روز در حال تغییر و توسعه است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی طرح های بسیار متنوعی را اجرا می کنند ، یکی از تجهیزاتی که با استفاده از آن سطح طراحی ارتقا می یابد بدوت تردید میز شیشه ای جدید می باشد که در این مقاله به بررسی ان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و سفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای جدید – خم

به طور کلی میز شیشه ای جدید به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید – جلو مبلی

متداول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای جلو مبلی و میز شیشه ای کافی شناخته شده است ، این نوع میزها در ابعاد استاندارد ۶۰ * ۱۲۰ سانتی متر با ارتفاع ۴۰ سانتی متر وجود دارد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

میز شیشه ای جدید – ناهارخوری

بزرگترین طرح میزهای شیشه ای که برای تولید آن از شیشه های ۱۶ میل و ۲۰ میل استفاده می شود ، به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۸ نفره باید از شیشه های ۱۶ میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید – اداری

میزهای شیشه ای اداری به سه دسته ی میز مدیریت ، میز منشی و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بزرگنری برخوردار است به طور مثال برای تولید یک میز کنفرانس با طول ۱۵۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد .

 

میز شیشه ای جدید – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای جدید – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت ما به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد این نوع میزها در کشورها اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای جدید – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای با ابعاد ۱۱۰ * ۲۴۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۶ میل بکار برد .

 

میز شیشه ای جدید – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد .

 

میز شیشه ای جدید – دو طبقه 

میزهای شیشه ای اغلب فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای جدید - اینستاگرام

 

میز شیشه ای جدید - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای جدید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

میز شیشه ای جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند