فهرست این مقاله

میز شیشه ای جلو مبلی

تولید انواع میز شیشه ای جلو مبلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میزهای شیشه ای با توجه به نمای متفاوت و خاص خیلی زود در بین مشتریان گرامی محبوبیت پیدا کرد و در ۳ سال گذشته که این نوع میزها در طرح های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شد به یکی از پر فروش ترین محصولات تولیدی تبدیل شد .

یکی از میزهای شیشه ای که هم در ساختمان مسکونی و هم در ساختمان های اداری و تجاری کاربرد دارد میز شیشه ای جلو مبلی است ، همه ی ما قبل از اینکه میزهای تمام شیشه ای تولید شود به نوعی به دیدن میزهای چوبی که روی ان شیشه قرار می گیرد عادت کرده بودیم اما تولید میزهای شیشه ای تغییر و تحول قابل توجهی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق افتاد .

نه تنها در ایران بلکه در کشورهای توسعه یافته اروپایی و آسیایی هم میز شیشه ای جلو مبلی و سایر میزهای شیشه ای مانند میز شیشه ای ناهارخوری ، میز شیشه ای عسلی و میز شیشه ای تلویزیون جهت طراحی مدرن دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

نحوه تولید میز شیشه ای جلو مبلی 

در گام نخست طرح میز شیشه ای باید تعیین گردد لذا می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه کرده و میز شیشه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا اگر طرح خاصی را مد نظر داشته از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال کنید در مرحله ی دوم از تولید میز شیشه ای جلو مبلی با توجه به طرح میز و ابعاد آن ضخامت شیشه ها مشخص خواهد شد توجه داشته باشید که تعیین ضخامت شیشه بسیار مهم است چرا که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است حوادث خطرناکی رخ دهد .

پس از اینکه ضخامت شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی مشخص شد شیشه را توسط دستگاه CNC برش می دهیم و با دستگاه دیاموند لبه های شیشه را ابزار می زنیم ، ابزار دیاموند مدرن ترین ابزار صنعت شیشه جهت تزیین دور آن محسوب می شود ، در مرحله سوم دو گزینه پیش و رو داریم اگر بخواهیم میز شیشه ای جلو مبلی خم تولید کنیم باید قالب فلزی طرح مورد نظر ساخته شده سپس شیشه را به همراه قالب وارد کوره می کنیم تا اینکه شیشه  به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

اگر میز شیشه ای جلو مبلی ساده را بخواهیم تولید کنیم باید از روش UV برای چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده کنیم به طوری که اثری از چسب روی شیشه وجود نداشته باشد ، در این مرحله هریک از پایه های شیشه ای از روش UV کردن به صفحه ی شیشه ای میز جلو مبلی متصل خواهند شد .

لازم به ذکر است که برای تولید میز شیشه ای بهتر است که شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند البته در هنگام تولید میز شیشه ای جلو مبلی خم شیشه به دلیل وارد شدن به کوره به حالت نیمه سکوریت تبدیل خواهد شد اما برای تولید میز شیشه ای ساده باید شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند .

سکوریت کردن شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی موجب مقاومت بیشتر شیشه و کاهش خطرات احتمالی خواهد شد لذا در صورت شکستن شیشه در هنگام اثابت ضربه بسیار شدید شیشه پودر خواهد شد و مانند شیشه خام و ساده خطری نخواهد داشت .

 

انواع میز شیشه ای جلو مبلی

  • میز جلو مبلی شیشه ای مستطیلی
  • میز جلو مبلی شیشه ای مربعی
  • میز جلو مبلی شیشه ای خم
  • میز شیشه ای جلو مبلی گرد
  • میز جلو مبلی شیشه ای شش ضلعی
  • میز جلو مبلی شیشه ای طرح خاص

 

میز شیشه ای جلو مبلی رنگی

با توجه به تولید انواع شیشه های رنگی ساده و لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توان میز های شیشه ای را در هر رنگی تولید کرد برای اینکار ابتدا شیشه را توسط دستگاه چاپ رنگ خواهیم کرد سپس فرآیند تولید میز شیشه ای صورت می گیرد .

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر میز شیشه ای جلو مبلی ، میز شیشه ای اداری و میز شیشه ای ناهارخوری را در ابعاد مختلفی تولید می کند ، میرهای شیشه ای اشاره شده برخلاف میز شیشه ای جلو مبلی دارای ابعاد بزرگی هستند به همین دلیل برای تولید آن ها باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی طرح دار

میزهای شیشه ای طرح دار با قالب های فلزی طرح دار تولید می شوند به طوری که قالب فلزی دقیقا مشابه طرحی که مد نظر است تولید می شود سپس شیشه به همراه قالب وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا خواهد شد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی کریستال 

همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار زیاد و درخشندگی شیشه برای اجرای پروژه های تزیینی مناسب است ، تولید میز شیشه ای با شیشه کریستال نمای زیبا و جذابی را ایجاد خواهد کرد ، برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های کریستال ۱۲ میل و ۱۵ میل استفاده می شود چنانچه ابعاد میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه ۲۰ میل کریستال بکار برد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی با پایه فلزی

در ساختمان هایی که میزهای شیشه ای روی سرامیک قرار خواهد گرفت باید از پایه های فلزی استیل استفاده کرد در این صورت لبه های شیشه داخل پایه قرار گرفته و آسیبی به شیشه وارد نخواهد شد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی اسیدکاری شده

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش برچسب الگو و پمپ های فشار قوی استفاده می شود .

 

میز شیشه ای جلو مبلی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، میز شیشه ای جلو مبلی حکاکی شده محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات میزهای شیشه ای به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی چاپی

یکی دیگر از میزهای شیشه ای طرح دار که تصاویر مختلف دو بعدی و سه بعدی روی شیشه چاپ می شود به طور مثال روی برخی از میزها تصاویر طبیعت به صورت کاملا شفاف و با کیفیت بالا چاپ خواهد شد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی هوشمند 

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا میز شیشه ای جلو مبلی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

میز شیشه ای جلو مبلی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است ، قیمت میز شیشه ای جلو مبلی تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن فقط در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای جلو مبلی آنتیک 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که از شیشه های آنتیک برای تولید آن استفاده می شود ، این نوع میزهای شیشه ای در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر قرار می دهد ، برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی آنتیک باید از شیشه های آنتیک ۱۶ میل کریستال یا اکسترا کلیر بکار برد بدین صورت مقاومت شیشه مناسب بوده و فضای داخلی بسیار زیبا و شکیل خواهد شد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان را به صورت طرح دار نیز ایجاد کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید شده است .

 

میز شیشه ای جلو مبلی مغازه 

برای فروشگاه ها نیز می توان از میزهای شیشه ای جلو مبلی رنگی استفاده کرد به طور مثال برای فروشگاهی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میزهای جلو مبلی خم مشکی لاکوبل نیز بکار برد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی لاکچری 

طرح جدید دیگری از میزهای شیشه ای که از ترکیب میزهای شیشه ای خم و پایه های استیل تشکیل شده است ، این نوع میزها با نام میز شیشه ای لاکچری شناخته شده و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

میز شیشه ای جلو مبلی ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد ۱۲۰ * ۲۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۶ میل کریستال و رنگی بکار برد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز شیشه ای جلو مبلی تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای سات که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

 

میز شیشه ای جلو مبلی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای جلو مبلی - واتساپ

 

جهت سفارش میز شیشه ای جلو مبلی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای جلو مبلی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای جلو مبلی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است در تولید میز شیشه ای جلو مبلی صنایع شیشه و آینه کولیوند از شیشه های با درجه کیفیت +A  استفاده می شود و شیشه با شفافیت بالا و بدون خال جوش و موج خواهد بود .

 

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز جلو مبلی شیشه ای

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

میز شیشه ای جلو مبلی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای جلو مبلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند