فهرست این مقاله

میز شیشه ای خمیده

تولید انواع میز شیشه ای خمیده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

میز شیشه ای خمیده

 

میز شیشه ای خمیده

میزهای شیشه ای در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شوند به طور کلی این نوع میزها به سه دسته ی لیزری ، پایه فلزی و خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جدیدترین و جذاب ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای خمیده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای خمیده – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای خمیده – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای خمیده – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای خمیده – با پایه استیل

در این طرح شاهد ترکیب شیشه های خم و پایه های استیل خواهیم بود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف میز شیشه خم و طرف مقابل شیشه به پایه های استیل طلایی و نقره ای چسبیده شده است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای خمیده – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری است این نوع میزها اغلب با ابعاد ۹۰ * ۲۲۰ سانتی متر تولید می شود به همین دلیل برای تولید آن نیز از شیشه های سوپر کلیر و کریستال ۱۵ میل و ۲۰ میل استفاده خواهد شد .

 

میز شیشه ای خمیده – ۲۰ میل 

در پروزه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای خمیده – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستدی بهتر است که از میز شیشه ای خمیده تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای خمیده - اینستاگرام

 

میز شیشه ای خمیده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای خمیده را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای خمیده و سفارش آن می توانید با شمارهای ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای خمیده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای خمیده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

میز شیشه ای خمیده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای خمیده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند