فهرست این مقاله

میز شیشه ای دایره

تولید انواع میز شیشه ای دایره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

میز شیشه ای دایره

 

میز شیشه ای دایره

میزهای شیشه ای همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و جدیدترین طرح میزهای ساختمانی محسوب می شود که در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع میزهای شیشه ای گرد و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1399 کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میزهای شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دایره – خم 

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی میز خم و میز لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دایره – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد ، میزهای رنگی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای دایره – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، میزهای شیشه ای در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای دایره – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای بدون تردید میز ناهارخوری محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، میزهای ناهارخوری در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای دایره – جلو مبلی

میزهای جلو مبلی برخلاف میزهای ناهارخوری دارای ابعاد بزرگی نیست به همین دلیل نیز برای تولید آن از شیشه های 12 میل استفاده می شود این نوع میزها اغلب دارای ابعاد 80 * 80 سانتی تر است ، میزهای جلو مبلی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای دایره ای - اینستاگرام

 

میز شیشه ای دایره ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای دایره به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میزهای مدرن شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دایره ای

میز شیشه ای

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

میز شیشه ای دایره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند