فهرست این مقاله

میز شیشه ای دو طبقه

تولید انواع میز شیشه ای دو طبقه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای دو طبقه

 

میز شیشه ای دو طبقه

میزهای شیشه ای جذاب ترین نوع میزهای اداری ، تجاری و مسکونی محسوب می شود که در اشکال هندسی مختلفی تولید شده است که جدیدترین آن میزهای شیشه ای چند طبقه به ویژه میز شیشه ای دو طبقه است در این مقاله به بررسی این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای دو طبقه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دو طبقه – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز خم از جذابیت بسیار زیادی برحوردار است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده و قاب فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میزهای شیشه ای کریستالی دارای بیشترین میزان شفافیت است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، سبز و زرد و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی مشکی رنگ باید از شیشه های سفید لاکوبل بکار برد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – با پایه فلزی

در این طرح از میزهای شیشه ای یک طرف میز شیشه خم و طرف دیگر پایه فلزی به شیشه چسبیده شده است ، این نوع میزها با نام میز شیشه ای لاکچری شناخته شده است که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای دو طبقه – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای دو طبقه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز شیشه ای دو طبقه – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به و دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم یم شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

میز شیشه ای دو طبقه - اینستاگرام

 

میز شیشه ای دو طبقه - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای دو طبقه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای دو طبقه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای دو طبقه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای دو طبقه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای دو طبقه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای دو طبقه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند