فهرست این مقاله

میز شیشه ای دکوری

تولید انواع میز شیشه ای دکوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

میز شیشه ای دکوری

 

میز شیشه ای دکوری

میزهای شیشه ای در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی داشته به همین دلیل نیز طرح های مختلفی از این نوع میزها تولید شده است ، برای تولید این نوع میزها از شیشه های کریستال و سوپر کلیر گرید A بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای دکوری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خهدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای دکوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دکوری – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

میز شیشه ای دکوری – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

میز شیشه ای دکوری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ،و بنفش و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد ،

 

میز شیشه ای دکوری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای دکوری – با پایه فلزی

در این طرح از میزهای شیشه ای یک طرف شیشه خم و طرف مقابل از پایه های فلزی تشکیل شده است ، این نوع میزها با نام میزهای شیشه ای لاکچری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم .

 

میز شیشه ای دکوری – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف وبرعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز شیشه ای دکوری – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز شیشه ای دکوری – تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، میزهای تاشو در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای دکوری – دو طبقه 

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای اغلب فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای دکوری – مات 

میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دکوری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای دکوری - اینستاگرام

میز شیشه ای دکوری - واتساپ

 

جهت سفارش میز شیشه ای دکوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای دکوری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای دکوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

میز شیشه ای دکوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای دکوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند