فهرست این مقاله

میز شیشه ای دیواری

تولید انواع میز شیشه ای دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای دیواری

 

میز شیشه ای دیواری

میزهای شیشه ای در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال از یک میز تمام شیشه ای می توان به عنوان میز ناهارخوری بکار برد در حالی که از جنین میزی به عنوان میز کنفرانس نیز بکار برده خواهد شد در این مقاله یک طرح جذاب که با نام میز شیشه ای دیواری شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دیواری – خم

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای دیواری که با نام میز شیشه ای خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای دیواری – تلویزیون

میزهای شیشه ای تلویزوین اغلب دارای ابعاد استاندارد ۴۰ * ۲۰۰ سانتی متر با ارتفاع ۴۰ سانتی متر است بدین شکل براحتی می توان تلوزیون ۶۴ اینچ را نیز روی میز قرار دهید حتی اگر یک طیقه شیشه ای را روی میز نصب کرد می توان دستگاه های دیگر را روی طبقه قرار داد .

 

میز شیشه ای دیواری – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری - اینستاگرام

 

میز شیشه ای دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیز می توانید میز شیشه ای دیواری را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند