فهرست این مقاله

میز شیشه ای دیواری

تولید انواع میز شیشه ای دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

میز شیشه ای دیواری

 

میز شیشه ای دیواری

میزهای شیشه ای در طرح های مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال از یک میز تمام شیشه ای می توان به عنوان میز ناهارخوری بکار برد در حالی که از جنین میزی به عنوان میز کنفرانس نیز بکار برده خواهد شد در این مقاله یک طرح جذاب که با نام میز شیشه ای دیواری شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دیواری – خم

رایج ترین طرح میزهای شیشه ای دیواری که با نام میز شیشه ای خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد ، میزهای کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – تلویزیون

میزهای شیشه ای تلویزوین اغلب دارای ابعاد استاندارد 40 * 200 سانتی متر با ارتفاع 40 سانتی متر است بدین شکل براحتی می توان تلوزیون 64 اینچ را نیز روی میز قرار دهید حتی اگر یک طیقه شیشه ای را روی میز نصب کرد می توان دستگاه های دیگر را روی طبقه قرار داد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تلویزیون بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای دیواری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای دیواری - اینستاگرام

 

میز شیشه ای دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیز می توانید میز شیشه ای دیواری را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

میز شیشه ای دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند