فهرست این مقاله

میز شیشه ای رستوران

تولید انواع میز شیشه ای رستوران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

شیشه میز پینگ پنگ

 

میز شیشه ای رستوران

میزهای شیشه ای دارای دسته بندی های مختلفیست که هر یک از آن ها دارای اشکال هندسی خاصی می باشد ، برای رستوران ها و کافه ها نوعی از میزهای شیشه ای طراحی شده که اغلب لوگوی مجموعه روی میز حکاکی خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای رستوران می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندکی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای رستوران را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای رستوران – خم

میزهای شیشه ای به طور کلی به دو ذسته ی میزهای شیشه ای خم و میزهای شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین و جدیدترین میز شیشه ای به شمار می رود ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای رستوران – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال شفاف ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای رستوران – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای رستوران – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای رستوران – پایه فلزی

این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر پایه های استیل می باشد .

 

میز شیشه ای رستوران – مات 

شیشه های مات میز شیشه ای به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات اسفاده شده و مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای رستوران – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده می شود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری از شیشه 12 میل بکار می رود ، میزهای ضخیم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای رستوران – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به شیشه متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای رستوران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

میز شیشه ای رستوران - اینستاگرام

 

میز شیشه ای رستوران - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای رستوران

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای رستوران و سفارش ان می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای رستوران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای رستوران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

شیشه میز پینگ پنگ

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

میز شیشه ای رستوران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای رستوران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند