فهرست این مقاله

میز شیشه ای رنگی

تولید میز شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

میز شیشه ای رنگی

 

میز شیشه ای رنگی

میزهای شیشه ای جدیدترین و محبوب ترین طرح میزهای خانگی و اداری محسوب می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است ، در طرح های جدید نوعی از میزهای شیشه ای تولید شده که با نام میز شیشه ای رنگی شناخته شده می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع میزها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای خم را تولید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای رنگی – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای رنگی به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین و پرفروش ترین طرح میزهای شیشه ای به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای رنگی – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار می باشد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای رنگی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی میز شیشه ای اداری حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای رنگی – ناهارخوری

یکی از بزرگترین طرح های میز شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری است این نوع میزها معمولا دارای طول 220 سانتی متر و عرض 110 سانتی متر است ، برای تولید میز ناهارخوری باید از شیشه های 16 میل و 20 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای رنگی – اداری

میزهای شیشه ای اداری به سه دسته ی میزمنشی ، میز کنفرانس و میز مدیریت تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای رنگی کنفرانس بزرگترین نوع میز اداری به شمار می رود به همین دلیل برای تولید آن نیز باید از شیشه های با ضخامت بیش از 12 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای رنگی – جلو مبلی 

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های 10 میل و 12 میل استفاده می شود چرا که ابعاد این نوع میزها نسبت به سایر میزهای شیشه ای کمتر است .

 

میز شیشه ای رنگی – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق استیل به میز متصل خواهد شد .

 

میز شیشه ای رنگی – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز شیشه ای رنگی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای رنگی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای رنگی – مات 

شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای رنگی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای رنگی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای رنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای رنگی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای دو طبقه

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

میز شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زی مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند